HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Günaydın kızlar ısım çok düşmüş resmen 0,4 faz. Bugün kesin regl geliyor zaten ucunda hissediyorummm

Kızlar günaydınn 24 hazıranda seffaf akıntı gördüm ve arka arkaya iki günü degerlendirdik uygulamanın birine göre 4 gün birine göre 6 gun görünüyor adete bende yine dayanamadım bugun test yaptım belli belirsiz görünen bir cizgi vardı hayali fotografda gösterebildiğim ladar göstermeye calıstım

Eklentiler

• IMG_1628.jpeg
    IMG_1628.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar günaydınn 24 hazıranda seffaf akıntı gördüm ve arka arkaya iki günü degerlendirdik uygulamanın birine göre 4 gün birine göre 6 gun görünüyor adete bende yine dayanamadım bugun test yaptım belli belirsiz görünen bir cizgi vardı hayali fotografda gösterebildiğim ladar göstermeye calıstım
Ben göremedim canım ama inşallah vardır

Bende aynı şeyi yaşamıştım yok gibi silik çıkmıştı çizgi dene bakalım. Şu an bende doktora geldim sıramı bekliyorum🥰
Kızlar ben adet olmadım hala işin ilginç tarafı dün öğlen peçeteye azıcık pembe bi akıntı geldi,oldum regl tamam bu ayda olmadı dedım ve sımdı hıcbısey yok 🥹vucut bunuda fake yapıyosa pess dıyecegım gercekten ılk kez oldu boyle bısey,oglen test yapacagım bakalım heyecanlandım,Allahım ınsallah yerlesme pembelıgıdır o bebısm benımledır..

Canım üzmek istemem ama benzer durumu yaşadığım için tecrübemi paylaşmak isterim. Ben de Şubat ayında 255’le öğrenmiştim ilk gebeliğimi hemen doktoruma yazmıştım, 2 gün sonra baktır tekrar 510 üzeri olmasını bekleriz demişti. 2 gün sonra 420 gelmişti değerim, doktorum biraz düşük gelmiş, 4 gün sonra tekrarla bu sefer de 1600 üzeri olmasını bekleriz dedi. Ne yazık ki anca 781’e çıkabildi değerim. Artıyor ama yavaş arttığı için sağlıksız bir gebelik söz konusu gibi demişti doktorum hatta dış gebelik ihtimali de olabilir demişti. 2 gün sonra muayeneye gittim, vaginal ultrasonla uzun uzun baktı ama hiçbir şey görünmedi. Riske atmayalım ilaçla kanama başlatalım, kanamadan 2 gün sonra tekrar beta hcg baktır değer düşmüşse dış gebelik değildir kanamayla gitmiştir dedi. Gerçekten de kanamadan 2 gün sonra beta hcg değerim 200’lere düştü. Kürtaja gerek kalmadan kanama yoluyla temizlendi rahmim. Doktorum 1 adet dönemi geçirip sonra kaldığınız yerden korunmadan devam edin dedi.

Beklemediğim bir son oldu, çok üzüldüm ama sonrası için umudumu kaybetmedim, kendimi strese sokmadım ve 3 ay sonra, Mayıs ayında tekrar hamile kaldığımı öğrendim 🙏🏼

Önerim hızlıca doktorunla görüşüp bir an önce muayene olman, dış gebelik ihtimali olabileceği için hızlı davranmak gerekir diye düşünüyorum.

kittenlyy kittenlyy canım üzüldüm ya ama gerçekten sağlıksızsa bi an önce regl olup tekrardan hormonlarının düzene girmesi çok daha iyi olur. Doktorunla görüş mutlaka yakın bize de haber ver 🥰
Canım kızlar cevaplar için cok teşekkürler. Eşime bile demeden ilk buraya yazdm dün😅.moralim baya bozuldu akşam bide araştırınca kötü kötü senaryolar gece zor uyudum. Sabah doktorum yazdı yarın akşam tekrar kan istiyor. Biraz az artmış ama Daha cok erken kesin bişe demek için kanamanda cok oldu belki oyuzden değer az dedi bakalım bi yarından snra dedi. Beklemeye devam belirsizlik en sevmedigim şey
Kızlar ben adet olmadım hala işin ilginç tarafı dün öğlen peçeteye azıcık pembe bi akıntı geldi,oldum regl tamam bu ayda olmadı dedım ve sımdı hıcbısey yok 🥹vucut bunuda fake yapıyosa pess dıyecegım gercekten ılk kez oldu boyle bısey,oglen test yapacagım bakalım heyecanlandım,Allahım ınsallah yerlesme pembelıgıdır o bebısm benımledır..
İnşallah. Güzel haberlerini bekliyorumm

Çok hafif var gibi geldi bana

Bende aynı şeyi yaşamıştım yok gibi silik çıkmıştı çizgi dene bakalım. Şu an bende doktora geldim sıramı bekliyorum🥰
Kızlar hamıleyım galıba🥹🥹🥹ama lekelenmem var bıraaz ınsallah kımyasal falan olmaz dua edın lutfen oglenden sonra kan vermeye gıdecegım🙏

Eklentiler

• IMG_4502.jpeg
    IMG_4502.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 58
kızlar ağustos başı tatile kaçacağız biz , tabi bu ay olur mu olmaz mı Allah bilir , olduğunu varsayarsak denize girmek , araçla yolculuk etmek vs gebeliğinde başında tehlikesi vs olur mu ? daha önce düşük yaşamış biri olarak çok pimpirikli ve maalesef korkularla yaşayan bir insan oldum bu ay korunup korunmama konusunda bu yüzden çok kararsızım , tecrübe den oldu mu hiç

kızlar ağustos başı tatile kaçacağız biz , tabi bu ay olur mu olmaz mı Allah bilir , olduğunu varsayarsak denize girmek , araçla yolculuk etmek vs gebeliğinde başında tehlikesi vs olur mu ? daha önce düşük yaşamış biri olarak çok pimpirikli ve maalesef korkularla yaşayan bir insan oldum bu ay korunup korunmama konusunda bu yüzden çok kararsızım , tecrübe den oldu mu hiç
Ben geçen haftaki muayenemde sordum bu soruları doktoruma çünkü biz de önümüzdeki hafta tatile gidicez. Yolculuk için iki saatte bir mola verin inip arabadan yürü 5-10 dk kadar dedi, kan dolaşımı olsın vücutta dedi. Denize girmekte bir sıkıntı yok, ani hareketler atlama zıplama yok tabi. Havuza da kendi evinizdeyse sadece siz giriyorsanız girebilirsin ama public alanlardaki havuzlara girme dedi.

X