Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 31 46,3%
  • erkek

OY: 35 52,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    67
Kızlar 16+4 teyim sağlık ocağına gebelik izlem için çağırıyorlar mı yoksa kendim mi gidiyorum kaçıncı haftada gitmeliyim çağırmıyorlarsa

Kızlar 16+4 teyim sağlık ocağına gebelik izlem için çağırıyorlar mı yoksa kendim mi gidiyorum kaçıncı haftada gitmeliyim çağırmıyorlarsa
Beni birkaç hafta önce aradılar, kullandığım ilaçları falan aldılar, arıcaz dediler. 23.07 için tetanoz yazmış bakıcam arayacaklar mı o zamana

Bu arada benim ana kucağı da geldi dün. Çantası var ama küçük bi şey değil tabii gitar gibi oluyor çantasına koyunca. Ama iyi mi kötü mü bebiş doğmadan anlayamayız herhalde

Özenip almsıtım ben ilkinde anında kaka yapıp batırmıstı, hastaneden cıkarken bambaska birsey giyinmişti. sakladım 2.ye de aynısını giydircem 😂 sonra da anı olsun diye saklarım set oldugu için. Onun dışında bir anlamı yok vallahi
ya benimki de hastanenin kocaman adı yazılı olanla çıkmak zorunda kalmıştı 😂

Beni hiç aramadılar aslında gel demişlerdi bir ay sonra kan için 12. Haftada gittiğimde daha gidicem doktorum zaten kan ilacı yazdı bir ara dedim gözüm alırsa giderim😂

Sağlık ocağına 8 haftalık falanken kan vermeye gittiğimde numaramı aldılar. Arada arıyorlar beni. Normalde 3. ay dolduğunda kayıt alıyorlarmış.

Bu tog değerli tulumları nereden bulacağız? Trendyoldan falan bakıyorum öyle b filtreleme yok sadece yazarsam çıkıyor. Sadece buna özel ürün satan bi marka vs var mı?

Sağlık ocağına 8 haftalık falanken kan vermeye gittiğimde numaramı aldılar. Arada arıyorlar beni. Normalde 3. ay dolduğunda kayıt alıyorlarmış.
Beni 5 haftalıkkrn aradılar bilgilerimi aldılar sonra ne ses var ne bi şey. Kan tahlillerimi yenilemek için kendim mi gitsem bilemedim. Kendi doktorum 20 de tetanoz var sağlık ocağında dedi onu mu beklesem

Bu tog değerli tulumları nereden bulacağız? Trendyoldan falan bakıyorum öyle b filtreleme yok sadece yazarsam çıkıyor. Sadece buna özel ürün satan bi marka vs var mı?
Eskiden mothercare vardı Türkiye’den çekildi şimdi beş altı marka var sanırım. Hellobabyde de var sanıyorum ebebekte bakıp alınabilir pamukluysa bende daha almadım araştıracağım

X