2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar yardım moralim çok bozuk ay 2 aydır yani doğduğundan beri goon marka bez kullanıyorum iki üç gündür önce kasiklarindan sonra pipisini üst tarafından kadınlarda pubis tepesi deniliyor ya orası erkeklerde farklı bir isim mi bilmiyorum kıp kırmızı o alerjilerindeki gibi de isilik gibi şeyler ben sürekli tepesindeyim bezini günde 10 kere degistiririm günde iki kere yıkıyorum neler oluyor kafayı yicem artık bez alerji yapsa şimdiye kadar olurdu herhalde iki üç gündür oluyor ne yapacağım ya altını açtım en az 1 saattir hiç sönüsme yok üç gündür hametan sürüyorum faydası yok

Kızlar bir şey sorucam
Siz de benim gibi aşırı terliyor musunuz
Tamam sıcak ama sıcakla alakalı olan bir şey değil
Eskiden de terlerdim ama böyle leş gibi kokmazdım
Şimdi banyodan çıkar çıkmaz 2 sn de kokmaya başliyorum aklımı oynatıcam...

Kızlar bir şey sorucam
Ben hiç terlemiyorum eskidende öyleydi vücudum ter atmıyo ama emzirme döneminde olabiliyormuş sanırım bu durum koku değişikliği bile olurmuş

Kızlar bir şey sorucam
Evet … böyle elma sirkesine batıp çıkmış gibi dolaşıyorum .. insallaj sadece kendimize geliyordur bu koku .

Kızlar meme uçlarım paramparça oldu ya nasıl toparlayabilirim ?
Bol havalandırma , ped kullanmamaya çalış . Mümkün olduğunca kalkan kullan . Her emzirme arası mutlaka lansinoh sür ama günde 2 kez falan madecassol sür bolca . Emzirmeden önce yıkamayı unutma ama . Onun yıkanması gerekiyormuş lansinoh gibi değil . + ılık/sıcak suyla ıslatılmış havlu kompres de iyi gelmişti bana . Tahriş edecek şeylerden kaçın . Normal yara olunca bile bi haftada geçiyor . Bide sürekli bebek emiyo çamaşır içinde vs travma devam ettiği için iyilesemiyolar

Hava çokkk sıcak ve sanırım 2. Atak haftasını yaşıyoruz biz .. 8. Haftada olan … sıcaktan mı uyumuyor ataktan mı uyumuyor anlamadım . Evi estiremiyorum cereyan olmasın diye . Onu soyuyorum içime sinmiyor , müslin örtüyorum acıyor . iki cam acıyorum geliyor mu ona diye düşünmekten uyuyamıyorum . Yat kalk yat kalk … abartmıyorum 20 kere kalkıyorum uyuyana kadar. Sonrada bebek uyanıyor ben kalıyorum 🐰 gibi 😂

Kızlar bir şey sorucam
Evet birebir aynısını yaşıyorum asla kokmayan bi insanken duştan daha çıkarken kokmaya başlıyorum çok sinir bozucu

X