2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Evet yatmadan önce yıkayıp emzirip öyle yatırıyoruz, bi de artık kovasında yıkamıyoruz çok meşakatli ya eşim banyoya giriyor alıyor kucağına hemen şipşak 3-4 dkda
Yaaa bende o asamaya gecmek istiyorumm ama esime veremem o tutmayi beceremez 😀

Kızlar bir şey sorucam
Siz de benim gibi aşırı terliyor musunuz
Tamam sıcak ama sıcakla alakalı olan bir şey değil
Eskiden de terlerdim ama böyle leş gibi kokmazdım
Şimdi banyodan çıkar çıkmaz 2 sn de kokmaya başliyorum aklımı oynatıcam...
Bende koku olayi yok rolon falan kullanıyorum ama asiri terleme asiri yaglanma var. Saclarim yarim gunde yaglaniyo. Surekli yapis yapis oluyorum. Surekli duşada giremiyorum. Cok su icmeme ragmen idrarimda koyu renk nereye gidiyo bu sular anlamıyorum.

Yaaa bende o asamaya gecmek istiyorumm ama esime veremem o tutmayi beceremez 😀
Yani bak şuara eşlere bir şeyleri alıştırdınız alıştırdınız yoksa bundan sonra tüm yük bizlerde, ben evdeyse sürekli emzirip ona veriyorum gazını çıkarsın altını alsın veya duşta, ya da burun içi serum işi vs vs hep onda. Biz zaten tüm gün ve gece ilgileniyoruz onların bakacağı yani 3-4 saat zaten onu da yapıversinler ya bi kere korkar tutmaya yıkanırken ama ikincide becerir

Yani bak şuara eşlere bir şeyleri alıştırdınız alıştırdınız yoksa bundan sonra tüm yük bizlerde, ben evdeyse sürekli emzirip ona veriyorum gazını çıkarsın altını alsın veya duşta, ya da burun içi serum işi vs vs hep onda. Biz zaten tüm gün ve gece ilgileniyoruz onların bakacağı yani 3-4 saat zaten onu da yapıversinler ya bi kere korkar tutmaya yıkanırken ama ikincide becerir
Esim benden daha tecrubesiz ki tutmaya bile yeni yeni alisti korkuyodu biyerine bisey olur diye ben bile oyleyim sabah agladi diye komple soydum kızı biyerine biseymi yaptim diye 14 sene sonra olunca buldumcuk olduk😀😀

Esim benden daha tecrubesiz ki tutmaya bile yeni yeni alisti korkuyodu biyerine bisey olur diye ben bile oyleyim sabah agladi diye komple soydum kızı biyerine biseymi yaptim diye 14 sene sonra olunca buldumcuk olduk😀😀
🥹ne değerlidir bilmez miyim ben de kayıplardan sonra sahip oldum 🙏🏻🙏🏻 Allah sağlıkla bizlere bağışlasın bebişlerimizi , şu sonsuz ağladıklarında ne olduğunu bilememek sinir ediyor beni de ya

Kızlar mamayı bırakalı 9 gün olduydu, sağlık ocağına gittik, kilo almamış üstüne 200 gr kaybetmiş...
Yani mecbur mama ilave devam edeceğim

Kızlar bebeğim 29 günlük gündüzleri full memede abartmıyorum. Cektiğim an uyanıyor ya da bir yere koysam 5 dk sonra aglıyor. Cok yoruldum sizin durumlar nasıl

Anne olmak çok zor değil de anne olan olmayan eşin eşinin ailesi arkadaşların komşular akrabalar kısacası her türlü insanın yaptığı her hadsizce yorumlar çok zor açıkçası. ..
Sütün yetmiyor mama ver dediler , mama verdim çocuk kabız oldu, mahfettiniz çocuğu mama verdiniz dediler, doktor fitil verdi kullandım, fitiden mahvoldu çocuk karnı ağrıyor dediler, mamasız kilo kaybettiğini gördük, "ben demiştim günde bir kere mama verin süt yetmiyor" Dediler.
Kayınvalide arayıp "çocuğu klimalı odada tutmayın hasta olur" Dedi, sürekli herkesin bir yorumu var yani anlayacağınız, bizi samanlıkta doğurmuş anamız babamız bu yaşına kadar ot gelmişiz otni gidicez gibi davranmaları... Gerçekten annelik insana en çok sabretmeyi öğretiyor

Anne olmak çok zor değil de anne olan olmayan eşin eşinin ailesi arkadaşların komşular akrabalar kısacası her türlü insanın yaptığı her hadsizce yorumlar çok zor açıkçası. ..
Sütün yetmiyor mama ver dediler , mama verdim çocuk kabız oldu, mahfettiniz çocuğu mama verdiniz dediler, doktor fitil verdi kullandım, fitiden mahvoldu çocuk karnı ağrıyor dediler, mamasız kilo kaybettiğini gördük, "ben demiştim günde bir kere mama verin süt yetmiyor" Dediler.
Kayınvalide arayıp "çocuğu klimalı odada tutmayın hasta olur" Dedi, sürekli herkesin bir yorumu var yani anlayacağınız, bizi samanlıkta doğurmuş anamız babamız bu yaşına kadar ot gelmişiz otni gidicez gibi davranmaları... Gerçekten annelik insana en çok sabretmeyi öğretiyor
Aynı yorumları ben de işittim ve ilk 2 haftam sürekli aglamakla gectı. İnsanlar aslnda yorum degıl eleştiri yapıyorlar. Gaz damlası verme, emzik verme, ayagında sallama, sürekli emzir, maama ver sarılık olmasın, klima takma, sıcak tut ayaklarını, gazı olmasın yedirtidikren sonra dik tut. sürekli sürekli laflar. Bir de zayıf cocuk zavallı yorumları. Gercekten artık arayan kimseyi açmıyorum. Herkes bilirkişi kesilmiş. Bu yorumları yapanlardan bir yorum daha duyarsam cidden artık cvp vereceğim.

X