2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hic bi fikrim yok ben heer gun gunese cikariyom aksam ustu su an yakici degil ama iyice isininca nolcak

Ya benımkı o kadar uyanık kalmıyor siz bu kadar aktiviteyi ne ara yaptırıyorsunuz :)

Ya emmeye calısıyor ya mama falan ıcıyor ya uyumaya calısıyor ya da uyuyor

Bi sabah 4 saat falan uyanık kalıyor onda da çocuk sarkıları acıp oynatıyorum zeka kartları falan oynatıyorum o kadar

Ya benımkı o kadar uyanık kalmıyor siz bu kadar aktiviteyi ne ara yaptırıyorsunuz :)

Bi sabah 4 saat falan uyanık kalıyor onda da çocuk sarkıları acıp oynatıyorum zeka kartları falan oynatıyorum o kadar
Benimki uyumuyo ki 😀😀 biz hep ayaktayiz cok zor uyuyo. Kisa kisa uykulari var 5 dakka 10 dakka o kadar

Kesinlikle oyle 9dan beri uyutmaya çalışıyorum uyumuyo 😀 uykusuzluktan geberiom

Kimininki hep uyuyo kimininki uyumuyo😅 benimkiside uyumuyo dün artık ben ağlıcaktım cin ali gibi etrafa bakıyodu uyumadı 🥲 bebek uyutmak çoook zor

Evett canım gaz çıkarıyor çocuk kakaa yapamıyor bizede probiyotik damla verdi anlamadımki ben

Kizlar hani bebekler kisa kisa uyuyo ya kucakta uyuyo koyuyoruz uyaniyor. Yada memede mamada uyuyo kokuyoruz uyaniyor. Bu uykular normal uyku yerine geciyomu yaa imkansiz bu kadar ayık olmasi
Geçiyor bence, kucakta toplayabildikleri kadar enerji toplayıp devam ediyorlar
Yoksa hesapladım, 20 saat uyanık kalması imkansız

Geçiyor bence, kucakta toplayabildikleri kadar enerji toplayıp devam ediyorlar
Yoksa hesapladım, 20 saat uyanık kalması imkansız
Komigime gitti ayni sorun bizdede var nasil uyumuyo o kadar cok sasiriyorum. Guzel gece uykusu uyuyunca teşekkür ediyorum 😀

Komigime gitti ayni sorun bizdede var nasil uyumuyo o kadar cok sasiriyorum. Guzel gece uykusu uyuyunca teşekkür ediyorum 😀
Valla ben zombi gibi geziyorum kimse inanmıyordu bana, eşim, kayınvalidem, görümcelerim bir gün geldiler de gördüler. 😃
Kayınvalidem diyorki anamızı ağlattı bugün shsjdjd
Bir de benim annem yanımdaydı 40 gün, yok senin annen yanındaydı en azından biz tek başımıza büyüttük falan diyorlardı 😃😃 yatsın uyusun ben de büyüteyim tek başıma ama tek el tek kolla hangi birine yetişelim

Dün eşim uyutmaya çalışırken kendi uyuyakaldı 😃😃 ben bu savaşı kaybediyorum diyor
Gece esim oyleydi 40 dakka oyaladi saatlerdir ben bakiyorum uyuyim az diyo 😀😀 herkes bana diyo ki bebek uyudukca sende uyu ben gunduz uyuyamiyom ki gecede bu uyumuyo gozlerimin alti hep morr 😀

Valla ben zombi gibi geziyorum kimse inanmıyordu bana, eşim, kayınvalidem, görümcelerim bir gün geldiler de gördüler. 😃
Kayınvalidem diyorki anamızı ağlattı bugün shsjdjd
Bir de benim annem yanımdaydı 40 gün, yok senin annen yanındaydı en azından biz tek başımıza büyüttük falan diyorlardı 😃😃 yatsın uyusun ben de büyüteyim tek başıma ama tek el tek kolla hangi birine yetişelim
Benim de mod aynı 😀 ağladığını gören evden fıydırıyo😂

Kızlar korse kullanmaya başlayanınız var mı ? Nasıl bir şey almak lazım acaba memnun olan var mı aldığından
Geç oldu biraz ama kilot korse kullanıyorum ben. Daha kullanışlı oluyor. Normal çamaşırın beli sıkı olanı. Öteki türlü bel korselerini tak çıkar uğraşılmıyo bence.

Gece esim oyleydi 40 dakka oyaladi saatlerdir ben bakiyorum uyuyim az diyo 😀😀 herkes bana diyo ki bebek uyudukca sende uyu ben gunduz uyuyamiyom ki gecede bu uyumuyo gozlerimin alti hep morr 

Yahu uyusa bilee insan ne yapcağını şaşırıyor skdkdkd duşa girmek için yalvarıyorum bebeğe nolurr annem kokarca oldum yarım saat uyu diye sndkdk
Benim de mod aynı 😀 ağladığını gören evden fıydırıyo😂
Ayy evet onlar gülen bebek dostu 😃 ağlayınca hemen aranıyo aranıyor gel bir emzir dndkd

Yahu uyusa bilee insan ne yapcağını şaşırıyor skdkdkd duşa girmek için yalvarıyorum bebeğe nolurr annem kokarca oldum yarım saat uyu diye sndkdk

Ayy evet onlar gülen bebek dostu 😃 ağlayınca hemen aranıyo aranıyor gel bir emzir dndkd
Inanirmisin kıl tuy mevzusu yuzunden kontrolume gidemedim😀😀 agdaya gidiyodum gidemiyorum 😀 kendim halledemiyorum . Yemek yeme sürem 5 dakka duş 3 dakka uyku yok sacim tarak gormuyo suslenip puslenip 1 foto çekilmedim instamomlara hayranim nasil yetisiyolar acaba

Inanirmisin kıl tuy mevzusu yuzunden kontrolume gidemedim😀😀 agdaya gidiyodum gidemiyorum 😀 kendim halledemiyorum . Yemek yeme sürem 5 dakka duş 3 dakka uyku yok sacim tarak gormuyo suslenip puslenip 1 foto çekilmedim instamomlara hayranim nasil yetisiyolar acaba
Ben saçımı kestirdim sırf tarayamıyorum diye 😃😃😃

Ben saçımı kestirdim sırf tarayamıyorum diye 😃😃😃
Bende hemde esime kestirdim 😀 yamuk yumuk ama olsun hepsi gecicek yine kuafore gidicez uyucaz rahat rahat yemegimizi yicez hemde hepsini yavrularla yapicaz insaAllah canlari saolsun ömürleri guzel olsun saglikli olsunlar hepsi gecicek insaAllah

X