2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de anlamadım :KK43:
Haftada 200 gr alması gerek desek
200 almadı 200 kaybetti -400 de :KK43:
Benım bebeğim ilk 20 günde silikon uçtan dolayı hastane cıkıs kılosunun da altına dusmustu zayıflamıstı . Doktpr sürekli emzireceksin ve sonra sağıp sağfıdını vereceksın sedi. 1 haftada 400 gr aldı. Ben geceleri de 90 cc filan mama verdım takviyes cunku sağamadım. Moralini bozma bak ben eksilerle basladım ne kadar kötü bir durumdaydım. Sen de mamayı devam ettir sütünden emin olana kadar gerekirse 1-2 ay. Zararda olmazsın karda olursun bosver

Elimde golden goat mama var ya yeni açtım kullanamadık çok kustu benim bebiş izmir karşıyakada olan kullanan varsa vereyim yazık günah 450 tl çöp olmasın😭😭😭

Aynı yorumları ben de işittim ve ilk 2 haftam sürekli aglamakla gectı. İnsanlar aslnda yorum degıl eleştiri yapıyorlar. Gaz damlası verme, emzik verme, ayagında sallama, sürekli emzir, maama ver sarılık olmasın, klima takma, sıcak tut ayaklarını, gazı olmasın yedirtidikren sonra dik tut. sürekli sürekli laflar. Bir de zayıf cocuk zavallı yorumları. Gercekten artık arayan kimseyi açmıyorum. Herkes bilirkişi kesilmiş. Bu yorumları yapanlardan bir yorum daha duyarsam cidden artık cvp vereceğim.
D dlkrtss ben lohusayken çok ağladım , ama her şeye herkesin her dediği bana ağır geliyodu, sonra silkelendim kendime geldim ve benim çocuğum bu ya kimseyi ilgilendirmez yaptığım diye düşündüm ve herkese cevabını verdim, bi yazık annem her konuda tam destek onun dışında eleştiri bombardımanı herkes, ay çocuğu tutuşumdan kaburgaları batar diyen bile oldu düşünün yani Allah korusun tövbe ya

🥹ne değerlidir bilmez miyim ben de kayıplardan sonra sahip oldum 🙏🏻🙏🏻 Allah sağlıkla bizlere bağışlasın bebişlerimizi , şu sonsuz ağladıklarında ne olduğunu bilememek sinir ediyor beni de ya
Aminn canimmm Rabbim kimseye aratmasin. Benide sinir ediyo o aglayinca bende agliyorum, o an bilmiyorum yetemiyorum diye düşünüyorum sendede oluyomu oyle ?

Elimde golden goat mama var ya yeni açtım kullanamadık çok kustu benim bebiş izmir karşıyakada olan kullanan varsa vereyim yazık günah 450 tl çöp olmasın😭😭😭
O mamayi her bebek kullanamiyormus biraz ağırmış. Bende denicektim e bebekte yorumlari okudum. Olumsuz olanlari almaktan vazgectim

Arkadaşlar banaa sağım makinesi önerirmisiniz tekli ve çiftli 🙏🤲🐬

Benımkı kiwi cok uygun fiyatu ve cok guzel sagıyor tekli benımkı
bebegım kuvezdeyken 32 gun cok ısıme yaradı sımdı kırk yılda bir olsa da sagıyorum ama tabi sana nasıl olur sen bi arastır ıstersen canım

Aminn canimmm Rabbim kimseye aratmasin. Benide sinir ediyo o aglayinca bende agliyorum, o an bilmiyorum yetemiyorum diye düşünüyorum sendede oluyomu oyle ?
Evet tabii ki şuan yine öyle bir kriz atlattık o ağladıkça benim sinirim bozuluyor ben ağlıyorum sonra bence o hissedip daha çok ağlıyor😖 mesela her akşam duş ve sonrası giydirme olayı çok ağlamaklı, hatta her altını açtığımda çığlık çığlığa yani bugün sanki bi ekstra huysuzdu tam 7 haftalık olduk, bu 1-2 hafta biraz zor geçecek galiba 8. Hafta atak haftasıymış.

Kızlar bebeğim 29 günlük gündüzleri full memede abartmıyorum. Cektiğim an uyanıyor ya da bir yere koysam 5 dk sonra aglıyor. Cok yoruldum sizin durumlar nasıl
Benim oğlum 47 günlük ve aynı şekil artık tak etti bugün hamak beşiklerden aldık bakalım onda uyuyacak mı hep kucakta memede uyumak istiyor

Benımkı kiwi cok uygun fiyatu ve cok guzel sagıyor tekli benımkı
bebegım kuvezdeyken 32 gun cok ısıme yaradı sımdı kırk yılda bir olsa da sagıyorum ama tabi sana nasıl olur sen bi arastır ıstersen canım
Teşekkürler canım bakaım bu sıcaklarda mahvolduk ya bebek içinn herşey değerde bu sağım işi benii epeyy yoruyor sütümü çoğaltmak içinn çiftli bulursam dahaa iyi olucak ayy sütüm bir artsa ALLAH ın izniyle 🙏🤲🐬

Canım merhaba çocuk doktorunuz kim acaba bende izmirdeyim ve ddüzgün doktor bulamadım bebeğin beslenmesiyle ilgili doğru yoluu göstericek 🙏🤲🐬

Teşekkürler canım bakaım bu sıcaklarda mahvolduk ya bebek içinn herşey değerde bu sağım işi benii epeyy yoruyor sütümü çoğaltmak içinn çiftli bulursam dahaa iyi olucak ayy sütüm bir artsa ALLAH ın izniyle 🙏🤲🐬
Çiftli de vakumlaması azalıyor dıyolar

Aynı yorumları ben de işittim ve ilk 2 haftam sürekli aglamakla gectı. İnsanlar aslnda yorum degıl eleştiri yapıyorlar. Gaz damlası verme, emzik verme, ayagında sallama, sürekli emzir, maama ver sarılık olmasın, klima takma, sıcak tut ayaklarını, gazı olmasın yedirtidikren sonra dik tut. sürekli sürekli laflar. Bir de zayıf cocuk zavallı yorumları. Gercekten artık arayan kimseyi açmıyorum. Herkes bilirkişi kesilmiş. Bu yorumları yapanlardan bir yorum daha duyarsam cidden artık cvp vereceğim.
Ben dr ne derse onu dinliyorum diyorum kimse bisey diyemiyo

Canım merhaba çocuk doktorunuz kim acaba bende izmirdeyim ve ddüzgün doktor bulamadım bebeğin beslenmesiyle ilgili doğru yoluu göstericek 🙏🤲🐬
Ay evet bende bulamadım güzel Bi dr aslında aydin erdemir var lider centriodaymis muayenehanesi bana ters geldi henüz götürmedim şimdilik metropolde götürüyorum ayda hanima

Ay evet bende bulamadım güzel Bi dr aslında aydin erdemir var lider centriodaymis muayenehanesi bana ters geldi henüz götürmedim şimdilik metropolde götürüyorum ayda hanima
Sorma canım bende İzmirdeyim Can haatanesine götürdüm en son doktor iyi ama kısaa ilgilendi mamayla ilgilide beklentimi karşılamadı o sebeplee yenii bir doktor araştırıyorum devamlı irtibatta olabileceğim 🙏🤲🐬

Evet tabii ki şuan yine öyle bir kriz atlattık o ağladıkça benim sinirim bozuluyor ben ağlıyorum sonra bence o hissedip daha çok ağlıyor😖 mesela her akşam duş ve sonrası giydirme olayı çok ağlamaklı, hatta her altını açtığımda çığlık çığlığa yani bugün sanki bi ekstra huysuzdu tam 7 haftalık olduk, bu 1-2 hafta biraz zor geçecek galiba 8. Hafta atak haftasıymış.
8. Atak haftasi tam 2. Aymi oluyo biz tam 2 ayligizda

X