2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

90cc bitiriyosa baya istahli canim masaAllah. Evet yikayinca bebisler rahatliyolar daha guzel uyuyolar burnunu falan acmis oluyoruz iyi oluyo . Her aksam ayni saatte yikamaya calis canim guzel uyur.

Kuzum sütümü bollastiran tek şey börülce salatası oldu benim bir dene taze yada kuru farketmez akşam ye uyu gece kalkınca meme taş gibi doluyur

90cc bitiriyosa baya istahli canim masaAllah. Evet yikayinca bebisler rahatliyolar daha guzel uyuyolar burnunu falan acmis oluyoruz iyi oluyo . Her aksam ayni saatte yikamaya calis canim guzel uyur.
Tamamdır arkadaşım uygulayım o haldee 90 cc günde 2 keree artık arkadaşım hatta tekee düşürmeye çalışıyorum bakalım yukamayı uygulamaya çalışıcam Nasipse burnu evett nefes alırken uyurken değişik olabiliyor

aynı şeyleri yaşıyoruz, instagramda bebekmasajegitmeni diye bi hesap buldum , onla iletişime geçeceğim galiba

Burnu tikanikkende huzursuz olup uyumuyolar kuzum amaaann benimkide kabiz bas bas bagirdi sabah ikincam diye mos mor oldu napcami sasirdim ter icinde kaldim vallahi.. korkuyoda insan bole olunca yalnizim napcami bilmiyom panik oluyom susturmaya calisirken bende agliyom evde aglaya aglaya dolaniyoz

aynı şeyleri yaşıyoruz, instagramda bebekmasajegitmeni diye bi hesap buldum , onla iletişime geçeceğim galiba
Çok çaresiz hissediyorum bazen ya gerçekten yorgunlukla birleşince bi de gözünün önünde kıvranıp ağlayınca napcağımı bilemiyorum. Benimde vücudumun her yeri ağrıyo artık sürekli kucakta olmasından

Bebek güzel çekemiyorsa sütünü de azaltabilir bu durum, güzel bir pompan varsa düzenli sağım yapmanı öneririm en azından süt belli bir seviyeye ulaşana kadar. Madem mama da veriyorsan zaten biberona alışmış sagdıgın sütleri de biberonla verebilirsin ama memeyi Bıraktırma emmeye devam etsin. Senin yerinde olsaydım böyle bir yol izlerdim. Hatta belli zaman sonra belki sagdıgın süt miktarı öğün olarak yeterli gelecek ve mama yerine sadece sağılmış süt verebileceksin ek olarak.

Hali seni yanlışlıkla alıntılamışım ama sana da şunu söylemek istemiştim bence uyandırma uyku düzeni oluşabilecekken bozulmasına sebep olabiliriz zaten diş dönemleri gelince belli aya gelince uyku gerilemesi yaşayıp sıkıntı yaşıyorlar aralıksız uyumaya alışsın bence

2 aylik olunca 5 saatlik uykular olurmus hic kaldirma uyusun ne güzel. 5 saatten fazla uyursa uyandir. Acikinca uyancakmi takip et dedi dr bizde 2 kere uyandik bu gece cok saskindim sordum

Oyle yapaya çalışıyorum canim

candanileri59 yok uyandırmıyorum:) sag olun kızlar

Yataga koydugun zaman mı uyanıyor. Benım bebeğim de öyle maalesef nasıl çözecegım bilmiyorum
Evet asla 5-10 dk dan fazla uyumuyo yatakta bazen koyarken havada uyanıyo. Bugün üzerimde de uyumadı sabahtan beri toplam 2-3 saat uyumuştur 5.hafta atağı varmış aynı yazanları yapıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…