2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah bizde kurtuluruz şu silikondan artık çok üzülüyorum ya ama asla tutmuyo memeyi
Emzirme danismani bile gelmisti eve asla tutmuyodu benimkide cok agliyodum emmiyo diye. Simdide veremiyom tek memeyi . Silikonla veriyom. Aksamlari silikonsuz veriyom tikaniyo silikonsuz sutum tazikli benim.

İnşallah bizde kurtuluruz şu silikondan artık çok üzülüyorum ya ama asla tutmuyo memeyi
Sabahları göğsünüz iyice doluyken denediniz mi
Denemediyseniz bir süre sadece tek göğsünüzü emzirip diğerinin iyice sertleşmesini bekleyin o şekilde daha kolay tutturmuştum ben

Oğlum:Bütün gece ıkınmaktan mahvoldum tabiki bunun sonu bok yagmuru olcaktı
Ben: Oğlum koltuk yorgan halı bırakmadın🙄😰😩😫😭😭😭😭

Uyan
Agla
Bez degiş
Em
Yetmezse mama
Uyu

Bu döngü hic bitmiyor😱

Kızlar dün akşam saatlerinde birden kızımın vücudunda kırmızı kırmızı noktalar çıktı ve gözaltıları kızardı. Ve yüzü pütürlü temiz berrak bir cildi yok.
Sizde de böyle bir durum yaşayan var mı?

Kızlar dün akşam saatlerinde birden kızımın vücudunda kırmızı kırmızı noktalar çıktı ve gözaltıları kızardı. Ve yüzü pütürlü temiz berrak bir cildi yok.
Sizde de böyle bir durum yaşayan var mı?
Benimkininde yüzü pütürlüydü isilik dedi doktor ama kırmızı kırmızı noktalar yoktu sivilce gibilerdi

Burnu tikanikkende huzursuz olup uyumuyolar kuzum amaaann benimkide kabiz bas bas bagirdi sabah ikincam diye mos mor oldu napcami sasirdim ter icinde kaldim vallahi.. korkuyoda insan bole olunca yalnizim napcami bilmiyom panik oluyom susturmaya calisirken bende agliyom😀😀😀 evde aglaya aglaya dolaniyoz
Canımm gelmiş geçmiş olsun bizimkide öylee işte ağlıo gündüz uykusu nerdeyse yok gibii benimki memeyide üstt dudağı tam almıyormuş onu öğrendim üst dudağı tutturmaya çalışçam şimdide mamada veriyorum mecburen 2 yadaa 3 keree düşün dün yazmayı unutmuşum sanaa yazıyorken kalmış dalgınlıktan canımm 🙏🤲🐬

Canımm gelmiş geçmiş olsun bizimkide öylee işte ağlıo gündüz uykusu nerdeyse yok gibii benimki memeyide üstt dudağı tam almıyormuş onu öğrendim üst dudağı tutturmaya çalışçam şimdide mamada veriyorum mecburen 2 yadaa 3 keree düşün dün yazmayı unutmuşum sanaa yazıyorken kalmış dalgınlıktan canımm 🙏🤲🐬
Danışmanla görüşecektin naptın canım arttırabildin mi sütünü

Nasıl giydiriyorsunuz kaç derece eviniz yardımcı olur musunuz? Ben acaba fazla mı kalın giydiriyorum 😬
Evimiz çok sıcak 😅 oda 30 dereceyi buluyor klima çalıştırıyoruz. 24-26 arasindayken tulum + zıbın giydiriyordum şu ara klima açıyoruz 27 falan sadece zıbın giyiyor

Danışmanla görüşecektin naptın canım arttırabildin mi sütünü
Görüşüyorum halen canım programı gerçekten uygulayabilsem inanki süt çoğalacak ama uygulayamıyorum artık başlıycam pompa sağım makinemin flanşı göğsüme uygun değilmiş ve bebek emiyor ama emerken yanlış emiyormuş üst dudağı aşağıda kalıp memee ucundan emiyormuş onuuu düzeltmeye çalışıyorum o kadar yoruluyorumki 🙏🤲🐬

Görüşüyorum halen canım programı gerçekten uygulayabilsem inanki süt çoğalacak ama uygulayamıyorum artık başlıycam pompa sağım makinemin flanşı göğsüme uygun değilmiş ve bebek emiyor ama emerken yanlış emiyormuş üst dudağı aşağıda kalıp memee ucundan emiyormuş onuuu düzeltmeye çalışıyorum o kadar yoruluyorumki 🙏🤲🐬
Haklısın canım çok yorucu emzirmek her şey çok yorucu ve yetişilmiyo asla gün yetmiyo. Benimkininde alt dudağı içerde kalıyo ama düzeltemiyorum bazen düzgün bazen içerde hala nasıl düzeltcem bilemiyorum bıraktım artık

X