2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Aranızda bundan kullanan var mı gaz için Eki Görüntüle 3448919
Ben kullanıyorum canım. Eşim bir işe yaramıyor sanki yine sancı çekiyor demişti ama tatildeyken yanıma aldım ben bunu. Masaj yaparken hep gaz çıkarttı bizimki. Şimdi eve gelince unuttum kullanmayi çok sıkışınca gaz neden çıkmıyor diye düşünürken aklıma geliyor bu yağ hep. Eğer alacaksan sitesinde daha uygun oluyor kampanya falan da oluyor

Ben kullanıyorum canım. Eşim bir işe yaramıyor sanki yine sancı çekiyor demişti ama tatildeyken yanıma aldım ben bunu. Masaj yaparken hep gaz çıkarttı bizimki. Şimdi eve gelince unuttum kullanmayi çok sıkışınca gaz neden çıkmıyor diye düşünürken aklıma geliyor bu yağ hep. Eğer alacaksan sitesinde daha uygun oluyor kampanya falan da oluyor
Teşekkür ederim bende bi deniyim ❤️

Benimki beni uyandırdı kendi geri yattı 🙈
Bizimkinin de burnu tıkanmış açalım dedik açmak için yatırır yatirmaz uyudu başka zaman olsa iki saat sallariz😂 nefesi zor alıyor diye açtık bu sefer de kıyamet koptu 🙄 içini çeke çeke kucagimda uyudu yavrum 🥺

Kizlar ben 67.25 geldim.odemlendim gene sanirsam pzaretiye gore.bu hafta elendim.haftaya 1. Olmak dilegiyle🤣

Eklentiler

• IMG_20240708_072423.jpg
    IMG_20240708_072423.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 15
Ben şunu fark ettim annemler bizdeyken arkada TV açık oluyor sohbet muhabbet çocuk uyuyor. Bir gün annemlerin eve uğraması gerekti ben de tv'yi kapattım onlar gidince çocuk 5 dk sonra uyandı en ufak sese. Şimdi mutfakta isim varsa TV aciyorum. Orada tek düze ses olunca sanırım benim yaptığım sesleri duymuyor. Ben o sıra yemeğimi yapıp bulaşık yıkıyor
Beyaz gürültü dinletiyo musun? O da çok ama çok işe yarıyo:)

Evet yaa 😍 keşke ben de 40 ta doğursaydım doktorum acele etti sezaryen olunca 39 a zor ikna ettim 😄 sen 5. hafta atağını hissettin mi ben hiç hissetmedim
Hissetmedim o sıralar çok çok kötü haldeydik öncesinde de sonrasında da her günümüz atak gibiydi asla uyumuyodu 5.haftaya özel bi şey fark etmedim😂

Bizimkinin de burnu tıkanmış açalım dedik açmak için yatırır yatirmaz uyudu başka zaman olsa iki saat sallariz😂 nefesi zor alıyor diye açtık bu sefer de kıyamet koptu 🙄 içini çeke çeke kucagimda uyudu yavrum 🥺
Resmen dalga geçiyorlar parmaklarında oynatıyorlar 🙈

Kızlar ben sabah sabah dertlendim aslında uzun süredir dertliyim de neyse.. Ben doğum öncesi ve doğum sonrasını istediğim şekilde yaşayamadım.. lohusaligimi kvdem zehir etti.. gerçekten şuan düşündüğümde içimde ukteler var hep.. üzülüyorum gercekten... kvdem yüzünden hiçbir şey istediğim gibi olmuyor.. nişanlıyken bir başladı her güzel günümü mahvetme çabalarına doğum sonrami da mahvettigi için çok sinirliyim ona..
Geçenlerde eşime ağladım şu çocuğun doğduğuna bi sevinemedik be dedim.. hüngür hüngür ağladım yazarken de gözlerim doldu öyle kızlar geçmiş değişmiyor ama yaşanılan şeyler işte en ufak şeyde karşıma çıkıp sinirimi bozuyo

Beyaz gürültü dinletiyo musun? O da çok ama çok işe yarıyo:)
Bir tane Dr var instada gormussundur belki Osman adı. Bebeklerinize beyaz gürültü kolik müzik vs dinleteceginize açın Mozart falan dinletin diyordu 😅 ben de mozartin bebekler için olan listesini açıyorum elektrikli anakucagindayken o liste çalıyor uyuyor 😅 normal zamanda da bı pis pisimiz var uykuya dalamadi mi onu açıyorum uyuyor

Kızlar ben sabah sabah dertlendim aslında uzun süredir dertliyim de neyse.. Ben doğum öncesi ve doğum sonrasını istediğim şekilde yaşayamadım.. lohusaligimi kvdem zehir etti.. gerçekten şuan düşündüğümde içimde ukteler var hep.. üzülüyorum gercekten... kvdem yüzünden hiçbir şey istediğim gibi olmuyor.. nişanlıyken bir başladı her güzel günümü mahvetme çabalarına doğum sonrami da mahvettigi için çok sinirliyim ona..
Geçenlerde eşime ağladım şu çocuğun doğduğuna bi sevinemedik be dedim.. hüngür hüngür ağladım yazarken de gözlerim doldu öyle kızlar geçmiş değişmiyor ama yaşanılan şeyler işte en ufak şeyde karşıma çıkıp sinirimi bozuyo
Ne yapmak istedin de içinde kaldi canım :KK43: geç değil hiçbir şey için içinde kalanı yap bence

Şimdi tadını çıkar kendinden ödün verme sonrası için.
Ama gerçekten lohusa döneminde yaşanılanlar unutulmuyormuş.
Benim de canımı eşimin teyzesi sıkmıştı şimdi sürekli arıyor asla açmıyorum. Aramız o kadar iyidi ki her derdinde sıkıntısında arardı destek olurdum ama yok yani insanlar bencil.

X