2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    223
Sling daha kısa süreli kullanılıyormuş sanırım bebek irileştikçe taşımak zor oluyormuş ben de direkt kanguru mu alsam dedim ama 1 aylık bebek için kanguru var mıdır biliyor musunuz
Yani küçük oldukları için kangurunun içinde
Kayboluyorlar. İkisi de var bende kanguruyu 3 aydan sonra kullanırım büyük ihtimalle. Çünkü slingde bacakları kucagımdaki gibi duruyor sallanmıyor. Daha kalça ultrasonu çekilmedi. Kanguruda oturur pozisyonda oluyor

Biraz daha idare edip sonra kanguruya geçeyim o zaman ben

Benim ablam bir sağa bir sola yatırıyordu çocukları hep yeğenlerimin kafa şekli çok güzel ben de ondan bir sağa bir sola yatırıyorum hiç düz yatırmadım daha
Ben de bi sağ bi sol yatırdım ama arkası uzun gibi oldu ya inşallah zamanla düzelir
Spiral kanama miktarını artırıyor diyolar doğru mu o zaten yoğun adet olanlar ne kullanıyor yaa . Geri çekilmeyle takıldık biz yıllarca bisey olmadı ama Sulti sayesinde korkar oldum simdiden
Biz de geri çekilme ile 7 sene korunduk bişey olmadı bu yoldan devam ederiz bence
Eki Görüntüle 3444298 Bizim kızın kafası da böyle doktor bişey demedi hiç ama her gelen annem de dahil kafası çok büyük çok uzun arkası diyor sizce kızlar ?
Bence çok güzel ideal kafa
Kızlar bu arada ben hala regl olmadım. Annem emzirdigin için olabilir dedi. Şikayetçi değilim aslında tek korkum beklemedigim bir anda gelmesi
Evet canım emziren anneler geç oluyor ben 7. ayda olmuştum hatta bir arkadaşım 15. ayda oldu onun kızı ek gıda yemiyordu pek hep emziriyordu
Valla bizim de vakit yok oğlanı babası uyutuyor geliyo yanıma 3 e kadar bebekle uğraşıyoruz en son kocam uyuyakalıyo bebek ondan sonra uyuyo tam ben uyuyacağım oğlan geliyo yatakta dördümüz yatıyoruz bebe kucağımda olacak şekilde yani sevişmek için ortam yok
Ben bugün aldım denedim pek sevmedi kartları. Ana kucağına koyuyorum ben abisi kitap okuyor ona onu seviyor dinliyor. Kafasını hep dik tutuyor zaten hatta yan dururken yüz üstü dönüyor birkaç gündür korkuyorum boğulacak diye en iyisi konuşmak boşver etkinliği
Benim oğlumda da var emzirirken göğsümün değdiği yerlerde çıkıyor heralde terden diye düşünüyorum

İdrar kültürü mü yoksa kültür mü aldılar ? Birde sarılığınız sizinde mi hala geçmedi
Sarılığı epeyi vardı daha bitmemiş. Doktor Hala var ama düşük önemsemsiz dedi. Tekrar kontrole çağırmadı. 40 çıkmıştı gittiğimde şuan 2 aylık. İdrar aşağıdaki gibi çıktı. Sizin bebiş ne kadarlık sarılığı ne durumda

Eklentiler

• 56AC9FE2-0AA5-49FA-A1D3-4D27DC32B462.png
    210,6 KB · Görüntüleme: 33
Bende instagramda bir doktorun videosunda izlemiştim biogaia 28. günden sonra etki ediyor bırakmadan devam edin diye söylüyodu

Merhaba kızlar yardımınıza ihtiyacım var adetime 2 gün var ve ben yıllardır yumurtlama günümü nokta atışı gibi bilirim ne bir gün erken ne bir gün geç tahmin etmedim erken yumurtladığımda not ettim not ettiğim tarihte adet oldum yine geç yumurtladıysam da bir iki gün yine geç adet olacağım diye not ettim ve hep tuttu bu ay 14'ünde yumurtlamam gerçekleşti hem de çok çok yoğundu bütün gün hayatımda hiç o kadar fazla yumurta akı görmemiştim ama biz yoldaydık 15 günü sabahı değerlendirebildik yumurtanın son saatleridir diye düşünüyorum birkaç gündür hafif midem bulanıyor belimde ince sızı var uyku hali yorgunluk var göğüslerime arada giren ağrılar kasıklarım birkaç gün önce batıyordu hatta bugün de deliniyor gibi hissettim kasığımıve benim 2-3 gün kala ilk defa uzayan akıntı tarzında kahverengi lekelenmem geldi 5 saatte sadece 3 kere geldi ilki uzayan tarzdaydı daha sonraları açık pudra gibi geldi dün akşam meraktan bir saatlik idrar ile strip test yaptım ama negatif çıktı şimdi iki gün var acaba yerleşme kanaması olabilir mi benim gibi yaşayan var mı yani hayatımda ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ben o yüzden yerleşmedir diye düşünüyorum

Ben veriyorum valla bitkisel gaz damlasında bile varsa biz niye veremiyormuşuz

Ben veriyorum doktora sordum ben öneriyorum kimyon toz değil tane kimyon suyu ver günlük 1 - 2 çay kaşığı dedi.

Evet bizimde sarılığımız bayağı belli . Sizin sonuçlarınız güzel çıkmış , sadece tit alınmış . Demekki anne sütü sarılığı sizinde . 4 aya kadar asıl ten rengini göremicez bebişlerimizin. Baklaya alerjisi yok sizinde onada bakmışlar. Çok geçmiş olsun

Ahahahaha çok iyi eşim de böyle sürekli nasihat veriyor sen hayırlı bir evlat mı olacaksın vatana millete hayırlı mi olacaksın diye

Aay olmamaya çok alıştım açıkçası 6. 7. Aya falan okeyim

Bende instagramda bir doktorun videosunda izlemiştim biogaia 28. günden sonra etki ediyor bırakmadan devam edin diye söylüyodu
Evet biz de epeyi kullandık ama düzensizdi. Şimdi düzenli kullanıyoruz sanki daha iyi. Bebiş büyüdüğü için de belki daha iyi olmuştur ama kullanmaya devam edin dedi Dr 3. Ayda birakcaz sanirim

Hahah bak iştee iki çocuk olunca zor oluyo kız benim aklım çocuklarda olur ki o sırada, acaba büyüğü uyuyor mu, bebek odada nefes alıyor mu diye düşünürüm kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…