2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar kan sulandırıcının morarmadığı bölge var mı ? Ben dün transfer oldum koldan yaptık ilk morarma oldu. Göbeğe de dex vuruyorum diye yapmak istemedim
Ben ikisini de göbeğe vuruyorum ve kan sulandırıcı dan sonra morarma oldu ne yaparsam yapayım morartıyor ilaç hemde yakıyor bi şekilde vuruyorum göbekten artık

İyi akşamlar kızlar bugün sonucum belli oldu beklediğim gibi negatif Rabbim sizlerin yüzünü güldürsün inşallah benim nasibimde bu varmış
Canım benim üzüldüm gerçekten herşeyde hayır vardır Rabbim en iyisini bilir direk negatif mi oldu adet mi oldun nasıl oldu anlamadım

Benim de tsh problemim var ve ilacınızı düzenli kullandığınız zaman 15 gün içersinde düşüyor. Zaten gebelik oluşursa da kullanmak durumundasınız. İnanın bu hiç strese girmeye değecek bir şey değil,rahat olun

Ben ikisini de göbeğe vuruyorum ve kan sulandırıcı dan sonra morarma oldu ne yaparsam yapayım morartıyor ilaç hemde yakıyor bi şekilde vuruyorum göbekten artık
Canim valla ben kan sulandiriciyi koldan devam edecem sanırım en azından morlukları görmüyorum bide buz uygulamasi yapacağım

Kızlar bu sabah kahverengi leke geldi. İçerde beklemiş gibi sümüksü yapıda ama koyu kahverengi. Transferden sonra hemşire olabilir demişti zorlandığı için sanırım. Ama 3. Günü gelmiş oldu. İçim sıkıldı bı an ya tutunmadi da rahim mi attı diye

Transfer sürecinde aynı zorlukları yaşamışız, 2. günde klozete bir damla kanlı parça yapıştı çok korktum embriyom mu düştü diye eşim baktirmadi bana, kaç kere sifon çektik gitmedi. En son ben uyuyunca alıp bakmış yapışkan bisiydi dedi. Internetten araştırdım düşmez diyor ama inşallah bisiy olmamıştır

Benimki kanlı değildi canım koyu kahve. Şimdi de şeffaf akıntım başladı anlamadım ne oluyor inşallah dediğin gibidir bı şey olmamistir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…