2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Transfer sonrası ıhlamur çayı içen var mı? İnternetten baktım bi sitede sadece ıhlamur içilebilir yazıyordu içtim içtikten sonra tekrar baktım diğer sitede de içilmemeli yazıyor. Kafam karıştı şuan pişmanım

Öncesinde Fast food yemeyi bıraktım döner ve kahve hariç canım. Transferden 1 gün önce kahve içmeyi de bıraktım
Anladım canım bende 3 gundur kahve ıcemıyorum yarım ıcıyorum sonra canım ıstemıyo ama cay dun hıc ıcmedm bugun 3-4 bardak ıctm ya. Perşembe transferım benımde

1 martlılar bende göğüs hassasiyeti başladı bu arada nasıl besleniyorsunuz ?
Elimden geldiğince sağlıklı besleniyorum canım. Sabahları yarım avakado, 2 haşlanmış yumurta, yeşil zeytin ve bir dilim tam buğday yiyorum. Öğlen kefir, süt gibi ara öğünlerle geçiştiriyorum yada meyve
Akşamda çorba sebze ve çook az karbonhidratlı besinler tüketmeye çalısıyorum inşallah bebişlerimiz sımsıkı tutunmuştur bizlere

Eşim daha dışarı salmiyor evde bile gizli gizli iş yapıyorum o varken sadece volta atıyorum evde çok pimpirikli. Biz 1 martlılar olarak ne zaman test yapmaya başlayacağız, benimki 3. Gün embriyosu 1
1 Martlı olarak, 11 martta kan vermemi istedi doktorum Benimde 3. Gün embriyosu Açıkçası içimden erken test yapmak ta gelmiyor Sabırla kendi günümü bekleyeceğim İnşallah bebişlerimiz bizimledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…