2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pazar günü gezerken bende öyle ağrıtmıştım belimi falan baya yattım sonra pazartesi iyiydim şuan yat sadece

Hergun 1 avakado yiyorum, süt, brokoli, öyle fazla dikkat etmiyorum çok acıkıyorum ilaçlardan sanırım
Bende 2 yumurta yarım avokado zeytin roka peynir yiyorum öğlen işyerindeki lezzetsiz yemekler akşam normal çorba içmeye çalışıyorum sadece. Portakal suyu havuç suyu ceviz ve kabak çekirdeği yiyoruö

Pazar günü gezerken bende öyle ağrıtmıştım belimi falan baya yattım sonra pazartesi iyiydim şuan yat sadece
Eşim daha dışarı salmiyor evde bile gizli gizli iş yapıyorum o varken sadece volta atıyorum evde çok pimpirikli. Biz 1 martlılar olarak ne zaman test yapmaya başlayacağız, benimki 3. Gün embriyosu 1 tane

İyi akşamlar kızlar bugün sonucum belli oldu beklediğim gibi negatif Rabbim sizlerin yüzünü güldürsün inşallah benim nasibimde bu varmış
Hayırlısı olsun hakkında. Bende bir sürü belirti yaşıyorum bugün baş ağrısından öldüm diyebilirim akşama doğru göğüs hassasiyetim başladı. Çoğu kişi ilaçlardan demiş ama ben ilaçlarımı transfer sürecinden önce başladım ve bu belirtiler yoktu transfer sonrası eklenen tek ilaç kan sulandırıcı iğne. Bu belirtiler ne peki ne iyi diyebiliriz ne kötü. Belirti yaşamak sanki onun orda bana sinyal verdiğini hissettiriyo hoşuma gidiyo ama sonuç negatif olabilir tabi bilemeyiz

Eşim daha dışarı salmiyor evde bile gizli gizli iş yapıyorum o varken sadece volta atıyorum evde çok pimpirikli. Biz 1 martlılar olarak ne zaman test yapmaya başlayacağız, benimki 3. Gün embriyosu 1 tane
Valla benim 13 ünde test günüm 8 i de doğum günüm belki o gün yaparım bilemşyorum

Çok teşekkür ederim transfer ilk olacak toplamda 5 yumurta toplama oldu benim 5 aydır tedavi sürecindeydim sonunda transfer aşamasına gelebilidik çok şükür
Cok sukur canım hayırlı olsunn
Çok teşekkür ederim transfer ilk olacak toplamda 5 yumurta toplama oldu benim 5 aydır tedavi sürecindeydim sonunda transfer aşamasına gelebilidik çok şükür
Doğru canım tabı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…