2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Maşallah çok iyi bakıyorsun kendine
Ben 2 gündür saldım ev işi yapiyorum stres hiç eksik olmuyor hep ağlıyorum artık Bi an önce sonuç almak istiyorum

Maşallah çok iyi bakıyorsun kendine
Ben 2 gündür saldım ev işi yapiyorum stres hiç eksik olmuyor hep ağlıyorum artık Bi an önce sonuç almak istiyorum
Huzurunu kacıran ne varsa uzak durmaya çalışmalısın, ben ev işlerine şu süreçte hiç dokunmuyorum, eşim hallediyor her şeyi. benim test günüm 16 mart o zamana kadar bir sekilde sabredeceğim daha önceki 2 tüp bebek denememde erken test yaptım olumsuz sonuclar aldım bu kez vaktini bekleyeceğim sabırla. 12 gün kendimi hamile gibi düşünüp hissetmeye çalışıyorum hayali de güzel geliyor hayal ederken karnımda olduklarını bilmekte umutlandırıyor pozitif düşünüyorum. Bence olumlu taraflarını görmeye, düşünmeye, hissetmeye çalışın. Kötü enerji psikolojinizi bozmaktan başka bişey yapmaz.

Teşekkür ederim bilgi için tabi herkeste farklı seyrediyor bu durumlar geçen burda bir arkadaşın postunu okudum dehşet şeyler yaşamış e bide doktorumda ohss riski var deyince aşırı korktum o kızcağızın da yaşadığı şeyler az buz değildi yazdığı kadarıyla karaciğerde su toplanması 10 kilo alması onu sonda ile karından sıvı boşaltması gibi şeyler sanırım iğnelerin dozu da büyük rol oynuyor ..

Eşim kolumu kaldirsam bağırıyor herseye aşırı tepki gösteriyor, bana baksın diye annesini çağırdı kim kime bakiyor belli değil, gece yatarken ağlıyorum sabah kalkınca ağlıyorum psikolojim çöktü, çok fazla umut bağladı ama doktorlar yüzde 1 ihtimal verdi

ciddi boyutları olabileceğini bilmiyordum. Herkesin bünyesi farklı, herkesin tedavisi de farklı seyrediyor dilerim siz hiç zorluk çekmezsiniz

Doktorlar %1 ihtimal cocuğunuz olur mu dedi o kısmı anlayamadım? Bence eşiniz ile de size daha anlayışlı yaklaşması için konuşmalısınız bir dünya hormon ilacı alıyoruz şu süreçte duygu durumumuzu iyi yönetemememiz kadar doğal bir şey olamaz. Ben bazen takılıyorum şakayla eşime şu östrojen den biraz sana verelim kadın versiyonunu görelim diye gercekten duygu durumumuzu laçkalaştırıyor

Benide eklermisiniz?
2 deneme 3.gün embriyosu ,

bende 16.günümdeyim rahim kalınlığı 8mm oldu daha gün vermedi dr.

Evet tüp bebeğin tutma ihtimali yüzde 1

Tesekkür ediyorum görüşlerin için. Bende çok memnunum aslında ahmet bey tüp bebek de ilk kurucularından babacan bir doktor güven veriyor ama işte daha iyisi varımıdır diye hep bi arayış içine giriyoruz. İlk 3 ayda nasıl daha sağlıklı ilerler hep araştırma içinde oluyor insan . Benimde hazırda 1 emriyom var kürtaj sonrası kalıntı bar denildi rahim filmi histereskopi yapılıcak sanırım 1 adet beklenir nisan transfer yapılır. Bol şans diliyorum size en kısa zamanda rabbim bebeğinize kavuştursunbu arada Bende manisa Kırkağaçlıyım

Canım olmamak için iğne ilaç veriliyor yumurta toplama sonrasi.
Benden de 19 yumurta toplandı, iğne ilaçla olmadım şükür.

Niye o kadar düşük ohtimal verdi canım.
Lütfen ağlama. Bunu Allah bilir. Sen eminim elinden geleni yapiyorsundur

Kızlar, transfere 5 gün kaldı, doktorlarınız size hiç çay kahve içmeyle ilgili birşey söyledi mi??
Bana sadece gazlı içecek boyalı paketli gıda yemesen iyi olur dedi o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…