2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kan sulandirici iğne sordum doktora yine yazma taraftarı değil. Artık kullanılmıyor o iğneler diyor düşüğe engel değil vs dedi. Eğer çok istiyorsan yazarım dedi kafam karıştı ya yüzde doksan kullanıyor galiba yazdiricam

Progestan fıtıl kullanıyosan oda yapar canım

Aynı kalitede transfer olmuşuz inşallah pozitif olur

Kızlar transferiniz adetin kaçıncı gününe denk geliyor?
2 mart regl oldum. doktorum 21 mart civarı dedi +-1 gün olabilir dedi. buda adet sonra 20 21 gün yapıyor. doğal siklus ama benim ki kendi sürecimi takip ediyoruz. ben 2 yıldır regl takip uygulaması kullanıyorum orda da yumurta çatlama günüme 21 mart diyor. onada istinaden konuştuk doktorla .

Bende iğne kullanmıyorum sadece günde 1 coraspin kullanıyorum. Estrofemin pıhtı yapma gibi yan etkisi varmış o yüzden sanırım

Bende iğne kullanmıyorum sadece günde 1 coraspin kullanıyorum. Estrofemin pıhtı yapma gibi yan etkisi varmış o yüzden sanırım
Aldım oksapar canım benim iki kürtaj geçmişim var bir tane daha olursa en azından iğne kullandım diye içim rahat eder

Yarın olacağım inşallah, Adetin 21.günü

Ben 19. Günde transfer oldum

Ben 23. Gün oldum canım

21. Gun benımkıde canım

Sağolun kızlar benimde 22. Güne denk gelicekte geçmi acaba diue bi endişe ettim ama normal o zamn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…