2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok yokk hiç endişe etme bak bana 23. Gün rahim de iyice kalınlaşmış olur diye daha çok sevinmiştim 23. Gün olacak diye canım 🥰
Bende regl megl olur diye hep aklımda korku oluyo ama ilaçları kullanırken olmayacağını bildiğim halde işte. Geçen yıl 3 ay arka arkaya benim transfer ertelendi ondan heralde bi korku var yine ertelenirmi diye 😂😂

Bende regl megl olur diye hep aklımda korku oluyo ama ilaçları kullanırken olmayacağını bildiğim halde işte. Geçen yıl 3 ay arka arkaya benim transfer ertelendi ondan heralde bi korku var yine ertelenirmi diye 😂😂
Benim regl tarihim de üç gün sonra. İlaçlar da engelleyecek zaten canım ben çok okudum bu tarihlerde transfer olan

Kızlar embriyo taşıma ile ilgili bilgisi olan var mı acaba 1 ay sonra dondurma süremiz doluyor ve bu hastanede dondurmak istemiyorum tekrar İstanbul’a aret hocaya gitmeyi düşünüyorum

4 Mart transfer olacaklar uyuyabildiniz mi yaa beni uyku tutmuyor 🤗 tüm dualarım bizimle inşallah her birimiz hayırlısıyla güzel sonuçlar alalım. Güçlü kadınlar yalnız değilsiniz bunu unutmayın...🌸💞
Her iki saatte bir uyandım ben saat 10:30 olamadı bir türlü 😅transfer oldu çok şükür inşallah bu sefer tutunur inşallah hepimiz pozitif sonuç alırız 🥰❤️🙏🌹

Kızlar embriyo taşıma ile ilgili bilgisi olan var mı acaba 1 ay sonra dondurma süremiz doluyor ve bu hastanede dondurmak istemiyorum tekrar İstanbul’a aret hocaya gitmeyi düşünüyorum
Ben fertijin’den aret hocaya taşımayı düşünüyordum ama mevcut merkezde 2 başarısız denemem olunca taşımaktansa sıfırdan başlamaya karar verdik bugün de transfer günüm 💕

Zamanında araştırmıştım bu arada olay şöyle oluyor: bu taşıma işleminde eşler mutlaka beraber gitmesi gerekiyor çünkü her iki tarafında imzası gerekiyor. Aynı hastane gurubu içinde değil bambaşka bir merkeze geçiş olacağı için Evlilik cüzdanı ve kimlikler yanımızda bulunması gerekiyor , taşımak istediğimiz merkez bir dosya kaydı açıyor ve form dolduruyoruz bize taşıma tankını veriyor burada önemli olan husus embriyoları alacağımız merkezi de aynı gün organize etmek gerekiyor teslim etmeleri için ve onlardan da teslim aldığımıza dair bir onay yazısı alıyoruz imza vererek. Taşıma tankı yaklasık 5L su şişesi ağırlığındaymış, dik bir şekilde taşımak gerekiyormuş, embriyoları istediğimiz merkeze getirdiğimizde labaratuarı kontrol sağlıyor ve bize teslim aldıklarına dair bir belge veriyorlar.

Kızlar benimde 5.gün aa kalite 1 adet transferim oldu.6 subatta
10.gun:258
13.gun:1019
17.gun:1315
Sizce nasıl degerlerim?
Kan degerlerinizin olcumu mumkun oldugunca ayni hastanede yapilmali.
2 gün ara ile takip edilir ; en az %60 degerde artmasi beklenir. Ilk 2 deger gayet normal fakat 17.gün degeriniz dusmus. Dusuk yapiyor olabilirsiniz. Veya tek yumurta ikizi olup; biri devam ediyor olabilir. Umarim ikinci secenektir.

Zamanında araştırmıştım bu arada olay şöyle oluyor: bu taşıma işleminde eşler mutlaka beraber gitmesi gerekiyor çünkü her iki tarafında imzası gerekiyor. Aynı hastane gurubu içinde değil bambaşka bir merkeze geçiş olacağı için Evlilik cüzdanı ve kimlikler yanımızda bulunması gerekiyor , taşımak istediğimiz merkez bir dosya kaydı açıyor ve form dolduruyoruz bize taşıma tankını veriyor burada önemli olan husus embriyoları alacağımız merkezi de aynı gün organize etmek gerekiyor teslim etmeleri için ve onlardan da teslim aldığımıza dair bir onay yazısı alıyoruz imza vererek. Taşıma tankı yaklasık 5L su şişesi ağırlığındaymış, dik bir şekilde taşımak gerekiyormuş, embriyoları istediğimiz merkeze getirdiğimizde labaratuarı kontrol sağlıyor ve bize teslim aldıklarına dair bir belge veriyorlar.
Çok teşekkür ederim benim 12 tane daha embriyom var o yüzden baştan başlamak istemedim peki başka şehirden taşıma nasıl oluyor acaba uçakla gitsek 3 saat sürer en az hastaneye ulaştırmamız arabayla gitsek 7 saati bulur

Canlar yarın test günüm ama eminim Artık negatif 😢 idrar testi yaptım birde bugün tek çizgi ne yapacağım diye düşünüyorum öyle 🥺
Canını sıkma Bazen Idrara yansımaz kanda cıkar. Yıne bı kan testi verırsın Eger negatıf cıkarsa bıraz dınlen Surecıne tekrar odaklan💘 Allah buyuk Vardır bı zamanı Elbet üzme kendını Anne Olmayı Hepımız hak edıyoruz

X