2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evett bende bağ evindeydim geçen orası da akşam çok soğuk oldu esti baya ertesi güne sancılandım işte evde de şort crop geziyorum zaten eşimde dedi üşüttün diye bence biz üşüttük ağrımızda aynı kasığımın altında basınçlı ağrı bazen sızlıyor demek ki hamilelikte üşütme böyle oluyor

Evet gercekten cok benzer bir durum. Bundan sonra daha dikkat edelim.

SaanDa geçmiş olsun canım biran evvel geçsin inşallah sıcaklardanda kasılma oluyomuş o yüzden bol su için diyolar

Soğuktan olabilir canım. Bende ayaklarım üşüyo gece sanırım hiç örtünmüyorum sabah karın ağrısıyla kalkıyorum bir gece bu ağrışar yüzünden valla havlu çorapla uyudum sabah çok iyi uyanmıştım

Çok geçmiş olsun canım bu aralar herkes Acil de geçiriyor dün bizde acileydik aşırı baş dönmesi ve aşırı kusma serum takıldı çok kuvvetli bir salgın varmış kanda enfeksiyon var dedi çok ciddi değil ama dikkatli ol dedi doktor aman dikkatli olalım hamisler

Coook cok gecmis olsun hepimize. Bundan sonra daha dikkat.

Çok güzel isimler canm ben de 3 isim için de kazasız kaldım Defne Cansu Simay bunlardan biri düşünüyoruz sence hangisi güzel
Kuzum çok geç gördüm reflüden kaynaklı mide bulantılarıyla geçiyor bu hafta 3 ü de güzel aslında bu aralar defne ismini çok duyuyorum sanki ona daha yakınım

Canlarım merhaba nasılsınız bu arada inşallah iyi geçiyordur günleriniz benim kafamı bir şey kurcalıyor siz sürekli bebekleri her gün hissediyor musunuz acaba ben pek hissetmiyorum en son 2 hafta önce gittim gayet iyiydiler kendimi de dinliyorum ama bir türlü anlmıyorum bir şey 19. Haftamdayım sizce normal mi ve benim gibi olan var mı acaba?

İlk gebelikte 24. Haftaya kadar normalmiş hissetmemek. Bence bu konuda kendini hiç sıkma daha vakit çok bide ikiz oldukları için tek bebeğe göre küçük olabilirler daha geç hissedersin belki. 28. Haftadan sonra bebek hareketleri sayılıyor yani o zamana kadar kaç kez hissettiğininde önemi yok.

Hissedersin canm ben de bakıyorsun burda herkes hissediyor bi ben hissetmiyorum çok şükür bu hafta hissetmeye başladım 19.cu haftada başladı benim ki

Ay çok teşekkür ediyorum inşallah öyledir içim rahat etmedi sabah randevu aldım bugün doktoruma gidicem her şey yolundadır inşallah

Canım ben pazar gününden beri hissetmiyordum dün tabi bende kafaya takmaya başlamıştım ama dün doktora gittim ikiside gayet iyi dedi dr hiç durmuyorlar dedi çok detaylıda bakma sağolsun ama bugün çok şükür hissettim pır pır ediyorlar içerde sende sakin kal iyilerdir annesi ben dr sordum tam ne zaman hissederim diye 20 yada 21 hafta netlesir dedi şimdi hissetmemen normal dedi takılma sen

Yaa hissetmek çok çok güzel bir duygu azıcık hissedince sonra hissetmediğim de hemen panikliyorum... Oysa ki düne kadar da artık hissedeyim diye sürekli kendimi takip ediyordum Sanırım biz doğurana kadar böyle devam edecek :)

Emin ol tek değilsin tatlım bende öyleyim evet doğuma kadar böyleyiz gibi duruyor

3. Trimestırda bu kadar sık hissedemeyecekmişiz gebe okulunda söylediler bebek sıkıştığı için bu kadar hareket olmayacak ama çok güçlü hareketler olacakmış tabi

3. Trimestırda bu kadar sık hissedemeyecekmişiz gebe okulunda söylediler bebek sıkıştığı için bu kadar hareket olmayacak ama çok güçlü hareketler olacakmış tabi
En azından günde bi kaç defa hissetsek yeter orda iyi olduğunu bilmek hareket ettiğini hissetmek günümü mutlu geçirmem için çok iyi oluyor

En azından günde bi kaç defa hissetsek yeter orda iyi olduğunu bilmek hareket ettiğini hissetmek günümü mutlu geçirmem için çok iyi oluyor
Detaylı ultrasona girdin mi bilmiyorum ama o baya uzun sürüyor doktorda sürekli bebeğe hem eliyle hem probla müdahale ediyor bebiş kımıl kımıl oluyor proba tekme atıp duruyor yavrum tabi rahatsız olduğundan sanırım ama benim detaylı ultrasonum 1 buçuk saat sürdü sürekli minnoş tepikler yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…