2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar merhaba 19. haftadayım hala hiç birşey hissetmedim bu normal mi hissedenler nasıl birşey hissediyor ben mi anlamıyorum acaba , kafama takmaya başladım bu durumu
Bende 19. Haftada baloncuk patlar gibi oluyordu 20. Haftada çok netleşti ama kendimi hiç sıkmadım çünkü 24e kadar hissetmemek normal doktorum da öyle söylemişti. Şimdide kaç saattir hareket etmiyor bişey mi oldu stresi başladı yani o yüzden sakin ol bekle daha 4 5 hafta zamanın var

Kızlar ben dünden beri artık karnımın üstünden hissetmeye başladım hatta elim karnimdaydi oğlum resmen vurdu o kadar duygulandım ki tabiki ağladım sizlerde ner hissetmeye başladınız mı

Kizlar slm aranizda denize giren varmi ben daha hic girmedim aslinda gitmek isdiyorum ama tereddutde kaliyorum 18+5im siz girdiniz mi acaba

Kizlarrrr bisi soracağım 7+3üm ve bu hafta bütün belirtilerim kayboldu mide bulantim göğüs hassasiyetim falan vardi yani cok çok aza indi hatta yok gibi bir sorun olmaz inşallah degilmi benim gibi olan varmi

Kızlar ben dünden beri artık karnımın üstünden hissetmeye başladım hatta elim karnimdaydi oğlum resmen vurdu o kadar duygulandım ki tabiki ağladım sizlerde ner hissetmeye başladınız mı
Eliyle vurmuştur çünkü 28. Haftadan sonra doğum pozisyonuna geliyor ayaklar yukarı çıkıyor bizim kız hala kasıklarıma vuruyor

Kizlar slm aranizda denize giren varmi ben daha hic girmedim aslinda gitmek isdiyorum ama tereddutde kaliyorum 18+5im siz girdiniz mi acaba
Benim doktorum girebilirsin dedi ama 15 dk yarım saat arası gireceksin uzun durmayacaksın sonrasında bikinini hemen değiştireceksin ve güneşin altına yatıp güneşlenmekte yasak

Kizlarrrr bisi soracağım 7+3üm ve bu hafta bütün belirtilerim kayboldu mide bulantim göğüs hassasiyetim falan vardi yani cok çok aza indi hatta yok gibi bir sorun olmaz inşallah degilmi benim gibi olan varmi
Gelip gitmeler oluyor canim hiç canını sıkma hepimiz aynı kaygıları yaşadık

Biz tatile bile gitmicez bu yazı evde ve köyde geciricez bence denize girecekler dikkat edin malûm herkes girdiği için enfeksiyona dikkat !!!
Güzel klorlanmış havuza bile girilebilir ben kendim antrenörlük yaptığım zamanlarda çok fazla gebe kursiyerim vardı. Doktorum da aynısını söylüyor zaten ama içiniz rahat etmeyecekse yine de havuza değil denize girebilirsiniz denizde enfeksiyon riski yok ıslak bikiniyle durmamak şartıyla o da. Yani rutininizde varsa deniz ve yüzmek sizin için de bebek için de çok faydalı doktorunuza danışarak girebilirsiniz bence her hamilelik kendine özel o yüzden takip eden doktora sormakta fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…