2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Iyi aksamlar kizlar size bise sormak isdiyorum ben 17+1haftalik hamileyim benim karnim geriliyor ve yanlarim agriyor oturamiyorum agrisindan bu olay normal mi ilk gebelik bise bilmiyorum normalmi degilmi korkdum aranizda boyle olan varmi cvplarsaniz lutfen

Normal bence, bunun biraz ilerisinde de sırt ağrıları başlayacak. :)

Ya benimde oyle ayakdayken karnim geriliyor yanlari agriyor
Yuvarlak bağ ağrıları işte bu yüzden o kadar gittim ki doktora her seferinde de normal olduğu söylendi yürüyemeyecek kadar ağrı olursa veya dinlenmeyle geçmeyen uzun süre devam eden ağrılar olursa gelin demişti doktorumuz onun dışındaki tüm ağrılar normalmiş

Ya tskr ederim bilgi icin sagol benim uzaninca olmuyor ozmn normal rahatladim biraz

Benim de bugün rahmimin alt tarafı ağrıyor, biraz endişeliyim. Kramp gibi, ağrı gibi, sızlama gibi, basınçla birlikte geliyor. Bebeğin hareketlerini hissediyorum şükür, kanama vs de yok ama bariz rahatsız edici sürekli bir ağrı. 17 Temmuz da ayrıntılı ultrason için randevu aldım. O vakte kadar bekleyeceğim bakalım. İnş acı ve ağrı azalır.

Canım bu bende de vardı zonklama şeklinde rahmimde ve alt kasıkta ağrı doktorum dinlenerek geçiyorsa bir sorun teşkil etmez ama geçmeyen sürekli bir ağrıysa gel bakalım dedi. Ertesi gün dinlenince geçti hatta oturunca ağrım olmuyor ikiz benim biraz da ondan diye düşünmüştüm içim rahat etsin diye ertesi gün kontrole gittim ve idrar tahlili yaptırdım her şey yolunda çıktı senin de dinlenirken azalıyorsa ya da geçiyorsa çok korkma Allah hepimizin sağlıkla yavrularımızı kucaklarımıza aldırmayı nasip etsin

Kızlar 18. Haftayı bitirdik çok şükür ikiz olduğum için karnım gayet belli durumda tek sıkıntı denilecek şey arada gelen rahim ağrıları ki dinlenince geçiyor onun dışında ayağımın üzeri şişiyor ağrılı bir şekilde o da sanırım yıllar önce bileğimi kırıp ameliyat olmuştum o ayağımda oluyor sadece inşallah çok zorlamaz beni isim düşündünüz mü bu arada benim kızımın adı Alin oğlumun adı Alaz olacak nasipse

Çok güzel isimler canm ben de 3 isim için de kazasız kaldım Defne Cansu Simay bunlardan biri düşünüyoruz sence hangisi güzel

Kız rahat olun diyen bendim dün akşam aynı tarif ettiğin ağrı basınçlı kramplar filan yatıyorum geçmiyor delirdim neyse ki hafifledi benimde Perşembe detaylı ultrasonum var ben de ona kadar bekliycem bide benimkinin hareketleri daha çok belli değil ya sabahtan beri dürtüyorum beni sallamıyor sanırım dün gece kımıl kımıldı kasıklarım şimdi dinlenmeye çok vaktim olmadı uykusuzlukta var uyuyup dinlenip yine dürtücem bakalım inşallah hareketi hissederim

Dün geceyi acilde geçirdik. Dinlenerek geçmiyor maalesef. Kramplar giriyor. 20 küsür hafta olduğu için nst ye de bakmadı devlet. Çok düşük kanda crp ve (12) ve yine çok düşük idrarda bakteri (36) çıktı. Tek doz antibiyotik şase verdiler ama geçmedi maalesef. Şimdi yine hastaneye gidiyoruz, bu kez özele. Dinlenerek geçecek birşey değil. Kramp-sancı-ağrı-acı ortaya karışık birşeyler var maalesef. İnşaallah şifa bulurum.

Canım aynıaı bendede oldu gaz sancısı baskı. Kasığım bacağıma vuruyodu yürüyemiyodum cuma gecesi kilitlendim eşim doktorumu aradı kanama falan yoksa bebekle alakalı olcağını düşünmüyorum bi idrar verin acilde dedi. Ama yanmam falan yoktu acile gittik acildeki doktor bu kemik ağrısı diğeride gaz ağrısı dedi. Bebek büyüdükce kemiğe baskı yapıyo dedi idrar almadı. Dün iyice sarı akıntımda başladı gittim birdaha idrar kan cerdim crp 20 idrarda bakteri 112 cıktı 2 ayrı antibiyotik cerdi doktorum

Cok gecmis olsun. Ben de şimdi hastanede yatiyorum, rahimde kasilma oldugunu soyledi doktor. Kanama, akinti vs yok, crp ve bakteri de cok dusuk. Suyun fazla dedi. Biraz kendime gelmem icin serum, magnezyum ve progesteron ile sindirim icin de fitil verdiler. Sanci ve kasilmadan terliyordum gun icinde. Ama sonuc olarak sebep ne anlasilmadi. Zor gunler oluyor arada. Birseyim yoktu, aniden basladi. Ins daha iyi oluruz.

Ya çok üzüldüm inşallah iyi olursunuz. Rahim boyuna vs baktırdın mı hani Allah korktuğumuza uğratmasın inşallah muayenelerin normal mi?

Ya çok üzüldüm inşallah iyi olursunuz. Rahim boyuna vs baktırdın mı hani Allah korktuğumuza uğratmasın inşallah muayenelerin normal mi?
Evet bakildi, 30 mm dedi yani 3 cm oluyor sanirim. 2 bucuk santime tamam diyoruz, sende bir problem yok o acidan dedi. Kizlar son 3-4 gundur elbise gecelik ile yatiyordum, altimda tayt vs yoktu. Acaba soguk almis da olabilir miyim diyorum. Sizler dikkat edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…