2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben sürekli ekşi yedim halada yiyorum 1 kız 1 erkek
19+1 im ben. Tekil gebelik. Kiz.
Kızlar siz hareket hissediyordunuz demi? Hatta birinizin ikinci gebeliğiydi bilirsiniz diye size soruyorum. Ya ben 2 haftadır seğirme atış veya gaz hareketi gibi hissediyordum ama emin olamıyordum bugün yatarken tek bi noktaya iki kere vurdu sanki ben de bebek mi diye o noktaya bastırdım bi kaç kere yine vurdu tekme olabilir mi yoksa bağırsak hareketi filan mıdır ? Benim vurmama tepki verip vurabilir mi şuan? 19+3deyiz ultrasona göre 1 hafta önce sanırım her gittiğimizde değişiyor bilemiyorum.

Kızlar bebişlerinize isim düşündünüz mü biraz da bu konu konuşalım güzel moraller olur
Biz dusunduk bir seyler.
Bana bu gebeligimde tekme hissi bir anda gelmisti. Digeri tee 9 yil onceydi, pek kesin hatirlamiyorum. Bence sizinki bebistir gibime geldi. Hatta üst üste ayni yerde 4-5 kere hissettiyseniz hickiriktan dolayi kafasinin degmesi bile olabilir. Bundan sonraki 1-2 gun icinde daha net belli olacaktir. Size tavsiyem biraz yayvanca ve rahatca oturun, hani koltuktan hafif kayar gibi. 4-5 dk bekleyin. Bir muddet hareketsiz kalinca daha net ve rahat hissediliyor. Haydi hayirlisi

Tatlım büyük ihtimal o minigin aynı yere vurması odur sana cevap vermiş annesi maşallah

Ay evet bugün çok fazla öyle hareket hissettim normalde kendimi dinlemiyorum hiç ama ultrasona göre 20+dayız artık olması lazım diye dinleyince fark ettim bugün bir sürü elbise filan aldım sanırım kızım rüşvetle oynuyor ne diyim annesinin kızı

Çok şükür canm Allah daha iyi etsin benim de ufak bi sancı olsa içim gidiyor korkudan neden oldu ya geçmezse diye :) bıcırıklar doğana kadar böyle devam edecez gibi

Kızlar 17 haftanın içindeyim ama akşamdan beri kasık ve bel ağrım var normal mi acaba bu ağrılar????
Canım ben çok fazla ağrı çektim ve hepsinde korkarak doktora gittim yuvarlak bağ ağrıları bunlar rahim büyüdükçe oluyormuş çoğu gebede de olan bişey ama çok dillendirilmiyor insan da bilmediği için panikliyor. Ağrılar seni yürüyemez hale getirirse doktorluk, değilse dinlenerek geçiyorsa sıkıntı yok demekmiş. Dönem dönem çok ağrıyıp dönem dönem hiç ağrı hissetmeyebilirsin normal

Aynen öyle oldu valla canım dün dinlenince geçti çok şükür iyiyim bugün ALLAH korusun böyle ağrılarda insan korkuyor işte

Merhaba ben de bayadır devlet hastanesinde uğraştım çıkarmadılar üstelik benim 2 kaybım ve pıhtılaşma sorunum var. Bana da tanıya venöz yetmezliği girdi en son ama teşhis kodundan dolayı eczacı karşılanmaz dedi.rica etsem sizin teşhis kodu ne öğrenebilir miyim??

Hiç bilmiyorum ki nereden bakabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…