2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

AA bak o da çok mantıklı ben zaten 2 3 haftada bi görüyorum bizim de bağımız var ordan bişeyler toplatıp götürebilirim. Ayy inşallah biz de kızımla gideriz doktor amcasına bi minik hediye de o verir
Doğumunu aynı doktordamı yapcaksın canım
Benim bebem mozaik embriyo transfer aşamasındada çok uğraştık. İnşallah sağlıkla kucağımıxa alırsak çok istiyorum mozaik pastamızı görmesini

İlk defa duydum mozaik embriyoyu yaa mozaik pastaaa Allah'ım yerim onu inşallah ya normalde kadın doğum muayenesi yapmıyor hastanenin tüp bebek merkezi ayrı ama benim için tabi bi kaç hastası daha var bizim için diyim ana hastaneye gelip muayene ediyor doğumu da o yaptıracak inşallah o günleri de görürüz

Çok iyi canım başından beri sürecini biliyor hassas davranır her türlü

Kızlar benim bugün rahim boyu ölçtü doktor sınırda dedi 29 mm çıktı. Salı günü tekrar gel bi daha bakalım dedi. Şuan için yapman gereken bişe yok dedi. Çok tedirgin oldum

Kızlar benim bugün rahim boyu ölçtü doktor sınırda dedi 29 mm çıktı. Salı günü tekrar gel bi daha bakalım dedi. Şuan için yapman gereken bişe yok dedi. Çok tedirgin oldum
Kaç haftalık gebelik benimki de ilk 32 mm sonra 34 mm çıktı normal dedi sınır 25 mm demişti

Canım 14+5 olduk. Evet sınır 25miş. Ama 29 da baya düşük dünden beri hep düşük yapma korkusu içindeyim.
Dinlenmek ve progesteron tedavisi iyi geliyor son çare de serklaj zaten dikiş atılıyor. Bak yetmezlik varsa bile düşük yaptıran şey fark edilmemesi YouTube da filan izle ağrısız sızısız olduğu için fark edilmiyor erken doğuma sebep oluyor diyor doktorlar ama fark ettikten sonra tedavisi var takibi yapılır Allah'ın izniyle bişey olmaz korkma bebişi strese sokma.

Dünden beri yatıyorum ama tabi yarın kalkıp işe gitmek zorundayım. Evet biraz araştırdım tedavileri var. Rabbim ol derse olur. Sadece hepimiz zor aşamalardan geçiyoruz. Sanki tüp bebek olunca herşey yolunda gidicekmiş gibi geliyo ama her anımız önemliymiş. Hepimiz bu süreci sağlıkla atlatalım ve bebişlerdr sağlıkla gelsin inaşllah

Güzel anneler güzel hamisler herkese güzel günler diliyorum
Kızlar valla günler geçmiyor bu fetal dna kaç günde çıktı yaptıranların günler durdu sanki

Güzel anneler güzel hamisler herkese güzel günler diliyorum
Kızlar valla günler geçmiyor bu fetal dna kaç günde çıktı yaptıranların günler durdu sanki
Bende beklemedeyim, 24 mayısta yaptırmıştım. Cinsiyette belli olucak onunla birlikte daha da heyecanlı. Benim bebiş bir türlü gösteremedi de

Bende beklemedeyim, 24 mayısta yaptırmıştım. Cinsiyette belli olucak onunla birlikte daha da heyecanlı. Benim bebiş bir türlü gösteremedi de
Bende 29 mayısta verdim evet yaaa cinsiyette belli oluyormuş net dediler Bize ikiz bizimkiler randevuda net belli degillerdi acayip heyecanda var allah'ım hayırlı haberler gelsin inşallah hepimize

Bende 29 mayısta verdim evet yaaa cinsiyette belli oluyormuş net dediler Bize ikiz bizimkiler randevuda net belli degillerdi acayip heyecanda var allah'ım hayırlı haberler gelsin inşallah hepimize
Ya az önce aradılar beni de kanımda sıkıntı çıkmış tekrardan kan vericem. Damarlarım ince benim hemşire alırken yavaş geldi kanım, dedim böyle olunca sıkıntı oluyormuş, gayet iyi gözüküyo dedi, emin misiniz dedim eminim dedi. Ama hiç içime sinmemişti dediğim gibi de olmuş. Yarın gidip bir daha kan vericem başa sarıyoruz yani bu sefer daha hızlı sonuçlandırırız böyle bi durum yaşandığı için dedi ama bakalım.

Aman dediğin gibi olmuş inşallah sağlıklı sonuçlar çıkar boyleside stresi iyice artırır neyse bunda da var bi hayr canım

MAŞALLAH kuzum çok sevindim senin adına inşallah bizimde temiz çıkar ama dediğin gibi çok stresli korku tedirginlik hepsi bir arada
Çok teşekkür ederim ama sonuç çıkıncaya stres geçmiyor hep bi yürek ağzımızda sağ salim hepimiz kucağımıza alalım inşallah bu arada benimkilerde ikiz iki kızımız olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…