2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya bana da 25 mm üzeri olması gerekiyor dedi benimki 34mm çıktı 15 haftalığız sizin yazınızı görünce içime şüphe düştü şimdi doktorum sorun yok dedi ama ben yine de bayram öncesine randevu alayım bi. Rahim ağzı u şeklindeydi bi ucundan bi ucunu ölçtü demi ?
Canım evet 59.8 mm dedi bana ultrason cihazıyla vajinal muayenede bir de biraz daha alttan elle muayene yaptı canım yandı biraz servikal ağzı ölçme gibi bişi dedi yanlış anlamadıysam sonra her şey yolunda dedi dikişe ihtiyacın olmayacak dedi ama sanırım arada bir kontrol yapılacak önlem amaçlı

Şimdi senin yazını okuyunca rahatladım canım banada 35mm dedi perinatoloji Dr gayet normal dedi diğer arkadaş acaba başka birşey mi yada bizden daha daha mı iyi anlamadım

Aşko bana da 35 mm dedi yani 3.5 cm kafam karıştı birazcık
Kızlar vallahi bende doktordan böyle duydum galiba ya da yanlış anlamışımdır heyacanla😅 en kötü yanlış anlamışımdır canınızı sıkmayın sakın belki 25 mm demiştir ben 5 i duyunca öyle aklımda kalmıştır bana da kağıt verd de bulamıyorum 59 mm yazıyordu orada da ay kusura bakmayın korkuttuysam benim sonucuma çok çok iyi demişti 🥺🙏🏻

Ay ben de arkadaşın yorumunu gördüğümden beridir ne senaryolar yazdım triplere girdim tansiyonum düşük yatıyorum 😁 doktoruma çok güvenirim ama ondan bile şüphe ettim ama kağan Kocatepete ortalama 3 4 cm çıkar her gebede diyor bakalım 2 hafta sonrasına yine randevu aldım 11 temmuzda da inşallah detaylı ultrason var oralarda daha net belli olur tabi. Temkinli olup dinlenerek geçirelim yine de zamanımızı.
Ay şimdi araştırdım doktorumu aradım kızlar hiç korkmayın 25mm altında sıkıntı var kabul edilirmiş üzerinde değil yine de benim doktorumun dediği şuymuş 5 cm in üzerinde olması çok çok iyi demektir ama altında kalması da sorun değilmiş 24 mm ye düşmediği sürece 34-35mm çıkanlar için de gayet normal dedi doktorum senin ekstra iyi dedi ay sizi korkuttum diye üzüldüm ya istemeden🥲 🙏🏻 hatta yazıyı ekliyorum araştırdığım içiniz rahat etsin diye

Eklentiler

• IMG_3263.png
    IMG_3263.png
    152,5 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar tüp bebek doktorlarınıza hediye aldınız mı? Benim gebeliğimi de aynı doktor takip ediyor ve çok iyi anlaşıyoruz hediye almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum.

Kızlar tüp bebek doktorlarınıza hediye aldınız mı? Benim gebeliğimi de aynı doktor takip ediyor ve çok iyi anlaşıyoruz hediye almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremiyorum.
Eşim ismine özel defter kalem powerbank yaptık

Eklentiler

• IMG-20240305-WA0007.jpg
    IMG-20240305-WA0007.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 43
Valla çok güzel bir konu açmışsın tatlım bizde düşünüyoruz bizim de doktorumuz çok iyi biri bizide çok seviyor bizde onu tabiki ne alalım diye fikir arıyoruz 😊😊

Biz bebişim doğduktan sonra inşallah onunla birlikte ziyarete gitmeyi düşünüyoruz🥹 takibimi başka doktorda yapıyorum ama onunda hep gözü üstümde sağolsun bazen kızsamda herşeyi çok detaylı istiyor diye benim iyiliğim için uğraştığına hiç şüphem yok❤️ ben o zaman bebekle birlikye ya bir kutu çikolata birde çicek falan diyorumda eşimde o ne kız istemeye gider gibi diyo😂😂 köy ürünlerinden bir koli yaparız diyo oda annelerden toplarız salça tarhana reçel bilmemne diyo ahahaha😂😂😂😂

Biz bebişim doğduktan sonra inşallah onunla birlikte ziyarete gitmeyi düşünüyoruz🥹 takibimi başka doktorda yapıyorum ama onunda hep gözü üstümde sağolsun bazen kızsamda herşeyi çok detaylı istiyor diye benim iyiliğim için uğraştığına hiç şüphem yok❤️ ben o zaman bebekle birlikye ya bir kutu çikolata birde çicek falan diyorumda eşimde o ne kız istemeye gider gibi diyo😂😂 köy ürünlerinden bir koli yaparız diyo oda annelerden toplarız salça tarhana reçel bilmemne diyo ahahaha😂😂😂😂
AA bak o da çok mantıklı ben zaten 2 3 haftada bi görüyorum bizim de bağımız var ordan bişeyler toplatıp götürebilirim. Ayy inşallah biz de kızımla gideriz doktor amcasına bi minik hediye de o verir 😁

X