2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Cıktı cıktı ikiz olduğu için çabuk çıktı ama biran önce hissetmek istiyorum bebislerim
Çok güzel hep ikiz istemiştim umarım ikisini de sağ salim kucağına alirsin bugün doktor dedi ki vücut susuz kalırsa ve çok sıcak olursa kasılma ve ağrılar artar dedi. Bol su iciyosun dimi belki ağrılarını hafifletir canım

Banada doğuma kadar dedi fitili. Rahim ağzından bende korkuyodum bugün doktora ölçtürdüm 4 cm cıktı çok şükür. Benim detaylıya tüp bebek doktorum perinatolog önerdi ama benim takibimi yapan doktorda detaylı yapıyo ben onda yaptırmayı düşünüyorum. Fetal dna temiz geldi çok şükür artık daha fazla ordan oraya koşturmak ve yüksek ücretler vermek istemiyorum artık

Ah canım ah işte onu yapamıyorum şu tuketemiyorum midede bitmek bilmeyen ne yesem memnun olmayan bi boşluk var zorluyorum limonlu su içiyorum zorluyorum kendimi bakalım

Hanimlar selam. 15+6 yiz bugun. Hareket hissetmeye basladiniz mi? Kimileri kelebek gibi diyor kimileri minik kalp atisi gibi. Etrafimdakiler bu haftalarda baslamasi lazim artik diyorlar. Ister istemez endiseleniyorum. Sizde durumlar nasil?
Selamlar, bizde bugün 15+5 olduk, hareketler için çok erken kimisi 16. Haftada filan hissediyomuş ama 20-24 e kadar bile yolu var diyolar o yüzden endişeye gerek yok bence canım

Yaa benim ki 3.4 çıktı sınır 2.5 ama yine de tedirginim yani. Bana direk perinatolog önerdi doktorum kendi de prof ama bakmıyor sanırım ona da geçen ay 11 temmuza randevu bulabildik neyse ki haftamız denk geliyor ya 21-22 gibi oluyor. Çok sevindim fetal DNA sonucunuza ben de çok zor beklemiştim sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Hanimlar selam. 15+6 yiz bugun. Hareket hissetmeye basladiniz mi? Kimileri kelebek gibi diyor kimileri minik kalp atisi gibi. Etrafimdakiler bu haftalarda baslamasi lazim artik diyorlar. Ister istemez endiseleniyorum. Sizde durumlar nasil?
Kalp atışı gibi hissettim ben de veya gaz hareket eder ya onun çok çok daha küçüğü gibi düşün. 15+6 da hissettim ben de tam ama şuan anlaması çok zor ben kendimi çok dinliyorum tam öğlen uykusundan uyandım sakin yatakta yatarken hissettim.

Canım benimkide yay gibiydi rahim ağzı. Dikey ölçünce 3.6 mı ne cıktı. Ama yay gibi olduğundan 4 diyebiliriz dedi.
Benim doktorum detaylı yapıyor. Hatta bulunduğum yerdeki tüm doktprlar ona gönderiyo detaylıya. O yüzden bende ona yaptırmak istiyorum. Perinatolog değil ama bir sıkıntı görse prrinatoloğa yönlendirir zaten. Buraya kadar çok stresli geldim bundan sonraki süreci sakince diğer hamileller gibi rahatca gecirmek istiyorum
Çok şükür canım gerçekten beklemesi zor ama sonucun güzel gelmesi içimizi inanılmaz rahatlattı. Başta istememiştim hiç yaptırmak ama böyle rahatLayınca da iyiki yaptırmışım diyorum cinsiyetimizde kız bu arada

Bende o şekilde hissediyorum çok nadir kendimi dinlediğimde dün 15+5tim ölçümlerde. Ama doktor hissedemezsin daha çok küçük 20. Haftada hissedeceksin dedi

Oyy sizin eve de prenses geliyorrr bizimkinede benimki de u şeklindeydi bi ucundan bi ucunu ölçtü ama doktorum zaten ölçmeye gerek yok diyerek sırf gönlüm olsun diye ölçmüştü ay yok benim hamileliğim sakin geçmeyecek mesela geçen çarşamba ultrasonda gördüm ya şimdi rahatım 1 haftaya kaygılarım başlar acaba napıyor ne oldu vs diye bidaha ki ultrasona kadar senaryolar yazarım anksiyetem var artık kabul ettim evde de kedim var birazda yaşı var şimdi sıcaklar çarptı heralde halsizleşti filan ona taktım sürekli veterinerle konuşuyorum veterinerimiz huyumu biliyor neyse ki o sakinleştiyor

Bende o şekilde hissediyorum çok nadir kendimi dinlediğimde dün 15+5tim ölçümlerde. Ama doktor hissedemezsin daha çok küçük 20. Haftada hissedeceksin dedi
Bana da aynısını demişti ama 13 filandık heralde o zaman. Ya bazen kasığın tek tarafı geriliyor ya sanki orda bi yığılma varmış gibi bence o tarafa geçtikleri için oluyor. Veya kendimi kandırıyorum bilmiyorum çünkü göbeğimde hiiiç çıkmadı hele sabahları dümdüz yani benim haftamdakilere özeniyorum Instagram'da filan çok tatlı göbekleri oluyor bari öyle olsa göbeğimi sevsem istiyorum şuan hamileliğimin tek kanıtı ultrason görüntüleri onun dışında hiç görünürde vs bişey yok

Tamam seninkide güzel bence takma hiç kafana bende takmaya başlarım valla
Ya benimde öyle oluyo bu defa birde renkli ultrasonda gördük ondanmıdıe nedir cumartesi gördüm şimdi hemen özledim yeniden gidip görmek istiyo insan
Yaa havalar sıcak kedicik napsın valla tüyleri galan varsa traşmı ettirseniz canım

Yaa bilimsel olarak öyle diyorlar ama bence her insanın bünyesi bŞka olabilir belki hissediuo olabiliriz yaa. Cünkü bendede değişik bişeyler oluyo nebileyim
Kimisinin iç karnı geniş olyyomuş canım seninde öyle demek. Benim ilk 10. Haftada falan çok çıkmıştı ama o heralde şişkinlik falandı. Şuan daha normal bir alt göbek var minik bir şekilde

Oyy ben onlara kıyamam zaten döksünler tüy artık sorun değil yaşları var biraz canım o yüzden traş ettiremem anestezi gerekiyor ya. İki tane ikisi de evladım zaten sorun değil ama zor oluyor.

Benim boyum çok uzun canım sanırım ondan çıkmıyor ama çokta kilo aldım daha şimdiden hiç görmediğim kilolardayım kızlarımız sağlıkla gelsin de her şeye katlanıyoruz

Kızlar anlayan yorumlanabilir mi ?
Canım çok çok anlamamakla beraber kendi test sonucuma çok benzettim. Benim gibi yaş nedeniyle risk gözüküyo sadece. O da önemli bi faktör değil. Benden doktorum fetal dna istedi. Yaptırdım sonuç bekliyorum en doğrusunu doktorun yorumlar. İçini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…