2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kaçıncı haftadaydınız benimde anne dnasıyla bebek dnasını ayırırken zorlanmışlardı o yüzden 17 günde geldi sonucum

Kızlar bugün doktor kontolüm vardı rahim boyu 29 mm çıkmıştı ya cumartesi, bugün tekrar kontrol etti doktor aynı çıktı yine ve plasenta aşağıda dedi. Şuan dikiş önermiyoruz dedi 1 ay istirahat verdi. Evde yatıcam. Kontrollü devam edicez dedi. Bakalım hayırlısı olsun inşallah.

Progesteron vermedi mi? Bununla geçmiş olsun inşallah sağ salim kavuşursunuz evladınla

Canım geçmiş olsun kaç haftalıksin şuan acaba

Kızlar progestan fitil ve duphastonu kullanıyor musunuz hala ? Kaçıncı haftada bıraktınız
Doktorum bana bütün ilaçları 12 haftada biraktirdi gerek yok dedi sadece vitamin verdi içinde falık asit ve diğer bütün vitaminlerin olduğu bir ilaç ama ilerleyen zamanlarda progestan fitili tekrar kullanıcaz dedi şuan 13+5 haftaligiz

Kızlar progestan fitil ve duphastonu kullanıyor musunuz hala ? Kaçıncı haftada bıraktınız
15+2 yim bugün kademeli bırakmaya başladık. Duphastonu eksilterek iki haftya komple bırakcam. Proluton vuruluyordum onu direk bıraktık. Fitilide eksilterek en son günde 1 kalcak şekilde doğuma kadar kullancam. Bu kadar geç bırakmamın sebebi fetal dna sonucumun gelmesini bekledi doktorum

Kızlar şu an 12+6 yım sanırım ama ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti ne bulantı ne bel ağrısı hiçbir belirtim kalmadı benim korkmaya başladım siz ne durumdasınız? Normal mi acaba

Kızlar şu an 12+6 yım sanırım ama ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti ne bulantı ne bel ağrısı hiçbir belirtim kalmadı benim korkmaya başladım siz ne durumdasınız? Normal mi acaba
Valla bende 13+6 haftaligim kusmalar geçti çok nadir bebeler sevmedikleri bir şey yediğim zaman ama bel ve karın ağrısından yatamıyorum çok ağrım var bebeğinde bir sorun yoksa bunları kafana takma lütfen keyfini çıkar

Benimde 12 den 15e hiç belirtim olmadı ne ağrım sızım ne bulantı ki benim hiç bulantım olmadı da sürekli olan kasık ve bel ağrısı kesilmişti doktora gittiğimde bişey mi oldu acaba diye paniktim doktordan sonra 15den 16ya felaket kasık ve bel ağrıları yaşadım bide çok ağrım oldu bişey mi oldu diye gittim doktora iki türlü de normal olduğunu öğrendim

Fitili doktorum 16 da kes dedi 16 olduk ama en azından detaylı ultrasona kadar bende kullanıcam detaylıya daha 4 hafta var rahim ağzı yetmezliği olur diye korkuyorum çünkü onun içinde progestan veriliyor ya. Detaylıda bırak bişey olmaz derlerse bırakırım gibi

Hanimlar selam. 15+6 yiz bugun. Hareket hissetmeye basladiniz mi? Kimileri kelebek gibi diyor kimileri minik kalp atisi gibi. Etrafimdakiler bu haftalarda baslamasi lazim artik diyorlar. Ister istemez endiseleniyorum. Sizde durumlar nasil?

İnsan bildiği bi süreç olmadığı için çok merak ediyor çok şükür yolundaymis her sey bugün kontrole gittim. Rabbim hepimizin bebeğine saglik versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…