2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben inatla test gününü bekliyorum kan için benden asla beklenmeyecek performans 🫣 gebelik testine de o kadar net olmasına rağmen hiç güvenmiyorum hala belirsiz benim için hala sonuç sürpriz durumunu koruyor arkadaşlar😞 testi benim gibi pozitif çıkıp kanda çıkmayan ya da devam etmeyen oldu mu? İlki kimyasaldı ama hayalet çizgiydi ve yaptıktan 1 saat sonra çıkmıştı aynı gün yaptığımda bu çok net yine de korkuyorum
Kaçıncı gün yaptınız benim 5.gün negatif

Kızlar bugün 6. Günüm ve 5. Gün embriyosu transfer edilmisti. Bel ağrısından başka hiçbir belirtim yok. Sabah içimde kötü bir hisle uyandim olumsuz olduğunu hissediyorum . Bugün test yapsam kesin sonuç alır mıyım sizce ?
Benimde belim çok ağrıyordu canım o yüzden gönlünü ferah tut vesveseye kulak kabartma inşallah bebeğin seninledir💓

6. gün erken gebelik testi yaptım yaklaşık 1 saat sonra çok çok silik çıktı ertesi gün kan testi verdim.

Gerçekten bilmiyorum keyfim çok kaçtı 😔test yapmaya bile cesaretim yok . Yarın sabah kan vereyim diyorum akşam internetten eşim gelince bakayim. 7. Günde erken değildir bence . 7. Gün kan kesin olacaktır diye düşünüyorum
Gitmeden evde test yapmayo düşünmüyor musunuz ay nolur bana da haber verin ben bugün kaset test alıcam kan gününe kadar her gün yapıcam en azından negatifse kendimi hazırlayayım

X