2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Tatlım beta kişiden kişiye degisiyordu benim önceki gebeliklerimde 33 50 75 boyle rakamlar çıkıyordu bu sefer 2 embriyo transfer edildi ondan belkide canım
Ya kuzum benjm anlamadim suan degerler az ya hani diyeljm dedin gibi isde 12.gunde felan deger 100 diyeljm e bu nemzn 1500 olcak da biz kese gorcez mesela kacinci gunde yada belli gunden sonra fazla fazlami artiyor ay kafam karisdi nolur aydinlat beni

Kalp atisini duyduk sukurler olsun. :-) Daha yeni oluşmuş dedi. Adete gore 6+5 ama olcumde 6+2 dedi. Sorun degil dedi. 2 hafta sonraya kontrol verdi. Muayene sonrasi kasigimda bir agri kaldi ya. :KK43: Acidi rahmim biraz. Ek olarak bulantilarin vardir bu donemde, ilac ister misin dedi. Üstesinden geliyorum bir sekilde dedim. Boyle kizlar iste :-)

Merhaba kızlar bugun transferımın uzerınden 28 gun gectı🥰 Ve minik mucizemın kalp atışını duyduk cok sukur, vajınal ultrasonla duyduk Gobekden duyulmadı🥹 Hamd olsun rabbım ısteyen herkese bekleyen herkese bu duyguyu yaşatsın. 🤲🏻
Masallah. Biz de garanti olsun diye direkt vajinal bakti. Rabbim hayirla devam ettirsin. :-)

Kalp atisini duyduk sukurler olsun. :-) Daha yeni oluşmuş dedi. Adete gore 6+5 ama olcumde 6+2 dedi. Sorun degil dedi. 2 hafta sonraya kontrol verdi. Muayene sonrasi kasigimda bir agri kaldi ya. :KK43: Acidi rahmim biraz. Ek olarak bulantilarin vardir bu donemde, ilac ister misin dedi. Üstesinden geliyorum bir sekilde dedim. Boyle kizlar iste :-)
Maşallaah cnm darısı bizlere inşallaah🤲

Maşallah o iki hafta geçmez şimdi hayırlısıyla geçsin zaman inşallah bayramın tadını hamiş hamiş geçirelim ❤️❤️🌸🌸🙏

Merhabalar benimde 3. Gün 2 embriyo transfer edildi bugun 7. Gün sabah kan testi verdim negatif 😞 dönermi acaba bilemedim doktora yazdım dikkate alma dedi

Merhaba kızlar bugun transferımın uzerınden 28 gun gectı🥰 Ve minik mucizemın kalp atışını duyduk cok sukur, vajınal ultrasonla duyduk Gobekden duyulmadı🥹 Hamd olsun rabbım ısteyen herkese bekleyen herkese bu duyguyu yaşatsın. 🤲🏻
Maşallah canım kaç haftalık dedi benim 6+5 demişti vajinadan duymuştuk aynı şekilde bugün 7+6 dedi karından duyduk kalp atışını 🌸💕🌸

Kizlar bugün keseleri gördüm çift emriyoydu ikiside tutmus
IMG_20240404_130143.jpg

Ya kuzum benjm anlamadim suan degerler az ya hani diyeljm dedin gibi isde 12.gunde felan deger 100 diyeljm e bu nemzn 1500 olcak da biz kese gorcez mesela kacinci gunde yada belli gunden sonra fazla fazlami artiyor ay kafam karisdi nolur aydinlat beni
Tatlım benim bak benim 11.833 dü 14 gün 3050 ya bak MAŞALLAH nasıl fırlamış değer seninki de iste hemen oyle fırlayıp çıkacak birde biz burda değerleri paylaşıyoruz ama illa herkesin değeri böyle olacak diye birşey yok kuzum benim bünyelerimiz farklı ne olur kendine bu kadar yüklenme bu seni ve bebeğini olumsuz etkiler canım benim 🥰👼🤲🤲🤲🤲 bol bol dua et 😘

Maşallah canım rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin senin sürekli lekelenmelerin oluyordu ne kadar devam etti benim hatırlarsan geçen cuma kanamam olmuştu kese çok şükür gayet normaldi bazen gelmiyor leke bazen geliyor bazen akıntı bulanık geliyor az öncede lavaboda uzayan kahverengi birşey gelmiş Dr randevum yarın hayırlısı ile bir sabah olsa da Dr gitsem

X