2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende ılk transferımde sabah akşam progestan dex kullanmıstm bakalm bu sefer ke verecek

Aaa Evet progestan yuksek cıkarsa ertelenıyor bakalım benım kaç cıkacak. Neden yuksek cıkar aceba Bılgın varmı?
Progestan değil canım ona hiç bakmadı doktorum. Tiroid hormonu zaten ilaç kullanıyordum ama ona rağmen yüksek çıktı dozu arttırıp bekletir herhalde

Pcos musun sende glifora devam ediyorsun sanırım daha önce transfer oldun mu hiç orda glifor kullanmaya devam etmiş miydin acaba? Bende 2 tane başarılı transfer oldu ama erken dönem de düşük oldu ikisinde de pozitif görünce gliforu bıraktırmıştı doktorum bu kez bırakmadan deneyeceğiz inşallah sağlıkla ilerler o yüzden sende glifor yazınca merak ettim

Evet canım pcos var ilk transferimde kullanmıştım transferden sonra kendim bırakmıştım devam et dememişti ikinci transferden önce zayıflamıştım hiç kullanmadım şimdi 3. Cüde çok kilo aldım insülin direnci için başladı devam da ediyoruz şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…