2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Anladım canım gebelik pozitif olduğu takdirde ne yapacağınızı konuşmadınız o zaman ?

ilaç kullanıyor musunuz? benim de 25 lik ilaç kullandığım halde 3.77 çıkmıştı. dozu 50 mg ye çıkardım 12günde 2,05 e düştü tsh
Evet 25 kullanıyordum. Ona rağmen 3.50 den 5.80 e yükselmiş anlamadı doktorum da. Dozu 50 yaptı yarın tekrar kan vericem belki test yanlıştır dedi bir umut yarını bekliyorum.

Arkadaşlar selam . Opu sonrası 2. Adet ne zaman oldunuz. Ocakta opu oldum sonra şubatta regl oldum martın ilk haftası bekliyorum ama geçikir mi sizce

Evet canım sen kullandınmı
Yok canım.
Bende aynı sorunu yaşıyorum da,sen bir harfi yanlış yazmışın, bu mu acaba dedim.

Ac karna soğuk süt içtim, tahin ye bir kaşık dediler tahin yedim ama tam geçmedi. 2 gündür de mide koruyucu kullanmama rağmen.

Yaşam kalitemi çok düşürdü.

Merhaba embriyoları genetiğe göndermek biraz pahalı diye biliyorum bir tanesi 500 dolar gibi miktarlardaydı bunun öncesinde eşli genetiklerinize bakaıldı mı çünkü eşli genetikte sorun çıkmayınca embriyoları göndermiyorlar yani sizin ilk aşama mı embriyoları göndermek istediler.

Gercekten benımde ıkı kaşık bısey yesem dunyaları yemıs gıbı mıgdem yanıyor agrıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…