2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

350 dolar + kdv ymis fiyatı.
Bir de 4000 lira biyopsi ücreti var.
Benim tekrarlayan düşüğum yada kimyasalim yok. Hatta normal yolla hamile kaldığım bir kızım var. Ondan sonra hamile kalamadim hiç.
Doktor 38 yaş üstüne direk istiyormuş, benimki de 38 yas.

İlk aşama embriyolari göndermek istiyor, bana da ticari geliyor. Keşke hepsini gönderebilmek en sağlıklısı secilse teknolojinin imkanlarından yararlanmak gerek, ama maliyette çok fazla.

Arkadaşlar selam . Opu sonrası 2. Adet ne zaman oldunuz. Ocakta opu oldum sonra şubatta regl oldum martın ilk haftası bekliyorum ama geçikir mi sizce
İlaç kullanıyor musun? Opudan sonraki adette bir ilac kullanmaya başladım cyclo adında. Daha sonra lucrin iğne yaptım 2.adetim 5 gün gecikti

Mide ağrısına gaviscon çok iyi geliyo başka ilaç kullanmam reflüm rahatsız ettiğinde.

Kızlar kaç embriyo toplandı, çok toplanınca mi gecikme oluyor acaba
Genelde gecikme yaşanıyormuş ama tabi herkeste değil. Beni geciktiren ilaç oldu diye düşünüyorum çünkü opudan sonraki adet nerdeyse kendi gününde gelmisti. Ama 2. Adet beş gün gecikti. 8 yumurtam toplanmıştı benim hatta kanama çok az sürdü doktor ilaçlardan dedi

Ben istemiştim doktorum gelip bana sormuştu bir tane koyucam dedi bende biri tutmazsa diğeri tutar mantığıyla çift istemiştim ama tutmadı tabi

Hanımlar bişi sorucam histereskopiden 1 adet sonra transfer olucak ama adetten kaç gün sonra oluyor yumurta çatlama zamanında mı yoksa ovülasyon dönemleri bittikten sonra mı sonuçta tüp bebek ya nasıl olacak bilen var mı yada bu durumda transfer olan.

Rahim kalınlığına göre değişiyor, benim adetten 14 gün sonra transfer edilmişti. Genelde 15-19 gün arası duymuştum.

Rahim kalınlığına göre değişiyor, benim adetten 14 gün sonra transfer edilmişti. Genelde 15-19 gün arası duymuştum.
Çok şükür rahim kalınlığımda hiç sorun olmamıştı bugüne kadar ama histerwskopi işleri değiştirir mi bilmiyorum tabi sordum çünkü maddi olarak da bir süreçteyiz sonuçta o yüzden merak ettim teşekkür ederim. Doktorum anlattı ama histereskopide aldığım anestezi sebebiyle biraz halsizdim çık da anlamadım teşekkür ederim tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…