2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar ben de 1 martta transfer olacağım inşallah lipid serum taktıran var mı? Hangi ilaçlar verildi sizlere
Hoşgeldin canım
Yaş ve transfer gunu kaçıncı gun embrıyosu oldugunu belırtırsen tablomuza ekleyelım senıde

Ben ılk transferımde taktırmıştım süt beyazı 100-150 gramlık bır serum yavas akışlı 2 saat kadar suruyor bıtmesı gebelık tutunmasını bızlerınde bagısıklıgının guclenmesını saglıyormuş Ben Suan Transfer hazırlıgındayım Corasprin gunde 1 ve estrofem gunde 3 kere kullanıyorum ek olarakda Vıtamın kullanıyorum omegrav ve multıbıyol.
Transfer yapılacagı zaman verılecek ılaclar 1 martta kontrolum var bellı olur ama ılk transferımde Progestan fıtıl ve progestan dex ile kan sulandırıcı kullanmıştım

HANIMLAR TRANSFERE GIDERKEN YANINIZDA YEDEK IC CAMASIRI GOTURMENIZI TAVSIYE EDIYORUM NEDEN ? Çünkü İdrar sıkışıklıgımızdan dolayı bazen alt kaçırma ıdrar tutamama sorunları yaşanıyormuş veya beze yaptırıyorlar her hastane farklı gercı. Bı temız bez ıle kendınızı hastaneden cıkarken sılıp temız ıc camsır gıymekde fayda var hijyen acısından Önerimdir. İlk transferımde Gıderken goturmuştm kendımle öyle bo sorunla yasamadım ama Yınede Ic camasırımı Felan degıstırdım yedek Alın yanınıza. Ve rahat gıyının

BUGÜNN ASKER MEVLUDUMUZ VAR ORAYA GIDECEGIMM PEK AKTIF OLAMAYABILIRIMM SİZ YAZIN GELINCE BAKARIM GRUP AKTIF OLSUNN HAMİŞLERLE DOLSUNN

Ben de aynı süreçten geçiyorum. Çoğul gebelik doktorların pek istemediği bir durum. Ben tek transfer yaptıracağım. Şuan beklemedeyim,4 döllenmiş yumurtanın kaçı ulaşacak bakalım 3. Güne

BUGÜNN ASKER MEVLUDUMUZ VAR ORAYA GIDECEGIMM PEK AKTIF OLAMAYABILIRIMM SİZ YAZIN GELINCE BAKARIM GRUP AKTIF OLSUNN HAMİŞLERLE DOLSUNN
Merhaba canım
şubat topiğinden geliyorum çünkü transferim çok ay sonuna kaldı bekleyiş kısmında burdaki heyecana ortak olmak istedim beni de eklersen sevirinim
Yaş 33 ( yeni oldum hatta ) 27 şubat transfer tarihim 1 adet 5. Gün embriyosu aslında 2 embriyo hakkım var ama ben tekle devam etmek istedim

Aynı gün transfer olacağız canım Sağlıkla tutunsun bebişlerimiz. Bu serum işi bende de çok kafa karışıklığı yaptı ama doktorum verirse verir vermez ise talep etmeyeceğim. Pazartesi kontrolüm var. Bende d vitamini, omega 3 , b12, Predol hap ve Ecopirin kullanıyorum

Ne güzel kendimi iyi hissettim. Bende 1 martta transfer olacağım. Allah hepimize sağlıkla pozitif almayı nasip etsin

Hoşgeldınız Hemen ekliyorum hayırlı guzel sonuclarımız olsun ınsaAllah

Yaş 24, transfer günü 1 mart, 2 adet 5. Gün embriyosu dondurulmuş

2. Denemem olacak bu, ilki taze transferdi olmadı doğal siklus ile yaptık. Dün transfer günüm belli oldu. Dün lipid serum takıldı 4cc seruma karıştırıldı evet beyaz renk. Otrivelle iğne yaptım dün saat 16.00 da. Yarından itibaren de diğer ilaçları kullanacağım. Progestan fitil ve iğne, prograf hap verildi sadece. Bir de folik asit kullanıyorum

İnşallah çook amiiinn

Folik asit doktorunmu onermıştı?
Ben kullanmıyorum Buyuk konusmayım kullanmayıda dusunmuyorum Kullana saygım sonsuz Bana önermedı daha Buyuk ıhtımal gebelık oluşunca doktoruma gıdersem söyler.
Ovitrelle neden vuruldun onu anlamadım tam catlatma ıgnesı degılmıydı o

Banada yapıldı canım transferden bir hafta önce

Evet folbiol vermişti benim hap yutma sorunum var yapısı gereği çok kuru olduğu için küçük de olsa yutamadım lizfolic ile değiştirdi. Benim yumurtalar çok büyüdüğü için çatlattı canım. 2 gün üst üste kontrole gittim. İlk gittiğim kontrolde biri 22 mm di. 2. Gün yani dünkü kontrolümde bilmiyorum unuttum mm lerini maşallah çok büyümüş dedi

Embriyo için demedim canım evet ona bı şey yapılmaz artık ama rahimle ilgili bı şey yapmadı vitamin vs hiçbi şey vermedi.rahim kürtajdan dolayı ince ilaç dozlarini düzenler diye düşünüyordum ama aynen devam ettirdi. Hayırlısı artık diyorum benim embriyolar ,4aa 3aa canım. Senin için iyi olmuş tekrar oluşturulması tutup kaybetmek çok zor artık diyorum sağlıksız ise en baştan tutmasin çünkü her kürtaj rahme zarar veriyor geri dönüşu olmayan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…