2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba 28 yaşındayım 6.gun 1 tane embriyom var Perşembe günü transfer hazırlığı için başladım hastaneye 1 Mart'ta kontrole gel dediler günlük 1 tane kan sulandırıcı iğne ve günde 2 tanede estrofem hap kullaniyorum tarnsfer adetin kaçıncı gününde oluyo tahminen benim ilk transferim olacak

Kesinlikle
İnşallah sürecin çok güzel ilerler sonunda sağlıkla kucağına alırsın ❤️ evet yalnız değiliz benim transferide kimse bilmiyor burada birbirimizi anlayan kişilerle konuşmak gerçekten rahatlatıcı oluyor 😁
Kesinlikle öyle canım vallahi 😁 çok teşekkür ederim güzel dileklerin için herşey seninde istedigin gibi olsun inşallah

Yaş 24, transfer günü 1 mart, 2 adet 5. Gün embriyosu dondurulmuş 🌺🤲🏻

2. Denemem olacak bu, ilki taze transferdi olmadı 🍀 doğal siklus ile yaptık. Dün transfer günüm belli oldu. Dün lipid serum takıldı 4cc seruma karıştırıldı evet beyaz renk. Otrivelle iğne yaptım dün saat 16.00 da. Yarından itibaren de diğer ilaçları kullanacağım. Progestan fitil ve iğne, prograf hap verildi sadece. Bir de folik asit kullanıyorum 🙏🏻🤍
Lipit serumu memorialde mi yaptırdınız acaba bir de ne kadar ücret alındı sizden

Estrofem yapıyor ya. Bende dünden beri ruh halim kötü mutsuz hissediyorum. Daha öncekinde de olmuştu böyle diye hatırlıyorum. Kasık ağrısı oluyomu peki
Bende 2 gündür kasık ağrısı var, ufak tefek hareket ettikçe hafiflediğini fark ettim

Merhaba 31 ocakta histereskopi oldum, 9 şubat zoladex iğne vuruldum. 1 adet iyi-orta kalite embriyom var. Doktor 15 gün sonra gel transfer hazırlığına baslayacagiz dedi. Mart ayında transferim olacak. Umarim burda güzel haberler paylaşırız. Hepimize bol şans.
Merhaba histereskopiden kaç gün sonra transfer oluyor acaba mart ayında olmasını siz mi istediniz yoksa hazırlık süreci mi o kadar sürüyor

Merhaba histereskopiden kaç gün sonra transfer oluyor acaba mart ayında olmasını siz mi istediniz yoksa hazırlık süreci mi o kadar sürüyor
Bende histereseskopi olucam kürtaj oldum sonrasında muayene nede problem görülmedi geçen ay kalıntı var denildi o yüzden yapıcak doktorum estroferm duphaston kullanıyorum ilaçlar adet olmamı sağlıycakmış sonrasında transfer denildi bende çok merak ediyorum hemen yaparlarmı acaba

Bende histereseskopi olucam kürtaj oldum sonrasında muayene nede problem görülmedi geçen ay kalıntı var denildi o yüzden yapıcak doktorum estroferm duphaston kullanıyorum ilaçlar adet olmamı sağlıycakmış sonrasında transfer denildi bende çok merak ediyorum hemen yaparlarmı acaba
Merhaba ben kürtaj sonrası histereskopi oldum yapışıklıktan dolayı. Jel konuldu doktorum bir adet beklersek daha iyi olur dedi. Rahim kendini toparlaması için. Aralık'ta histereskopi oldum Şubat ta transfer hazırlığı başladı. Genelde bir adet bekletilir diye biliyorum

Merhaba ben kürtaj sonrası histereskopi oldum yapışıklıktan dolayı. Jel konuldu doktorum bir adet beklersek daha iyi olur dedi. Rahim kendini toparlaması için. Aralık'ta histereskopi oldum Şubat ta transfer hazırlığı başladı. Genelde bir adet bekletilir diye biliyorum
Nisan ayında transferim olur ozaman

Embriyo için demedim canım evet ona bı şey yapılmaz artık ama rahimle ilgili bı şey yapmadı vitamin vs hiçbi şey vermedi.rahim kürtajdan dolayı ince ilaç dozlarini düzenler diye düşünüyordum ama aynen devam ettirdi. Hayırlısı artık diyorum 🙏 benim embriyolar ,4aa 3aa canım. Senin için iyi olmuş tekrar oluşturulması tutup kaybetmek çok zor artık diyorum sağlıksız ise en baştan tutmasin çünkü her kürtaj rahme zarar veriyor geri dönüşu olmayan
Dogrudur canım ben 3.5 snedıdr evlıyım hc hamılelık yasamadım

Evet folbiol vermişti benim hap yutma sorunum var yapısı gereği çok kuru olduğu için küçük de olsa yutamadım lizfolic ile değiştirdi. Benim yumurtalar çok büyüdüğü için çatlattı canım. 2 gün üst üste kontrole gittim. İlk gittiğim kontrolde biri 22 mm di. 2. Gün yani dünkü kontrolümde bilmiyorum unuttum mm lerini 🙈 maşallah çok büyümüş dedi 🙈🧿🤲🏻
Hmm Dıgrudur canım fazla uyarılmıs o zaman

Folik asit doktorunmu onermıştı?
Ben kullanmıyorum Buyuk konusmayım kullanmayıda dusunmuyorum Kullana saygım sonsuz 🐣💘 Bana önermedı daha Buyuk ıhtımal gebelık oluşunca doktoruma gıdersem söyler.
Ovitrelle neden vuruldun onu anlamadım tam catlatma ıgnesı degılmıydı o
Özel değilse folik asit kullanmak istememenin sebebi nedir

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün06.03.2023♥️
@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023♥️
E enerrciiii 301 Adet Pgt’li24.02.2023♥️
@Sedanur elif272 adet 3. Gün04.03.2023♥️
@D E V A281 adet Pgt’li♥️
@Hemsirehanim01252 adet 3. Gün♥️
@Roseee3535332 adet 3. Gün01.03.2024♥️
Zeynep3545 Zeynep3545 381 adet 5. Gun♥️
@sinemsen1992311 adet 5.gün♥️
@Hayatbirumutt262 adet 5. Gün28.03.2024♥️
@Smsf1 adet 5. Gun26.02.2024♥️
Gunes2023 Gunes2023 341 adet 5. Gün11.03.2024♥️
@Lilaa91331 adet 5. Gun27.02.2024♥️
Umudunyolu24 Umudunyolu24 242 adet 5. Gun01.03.2024♥️

Beni de ekler misin 26 Şubat yani bugün transferim 😍

Bu arada beni de listeye ekler misin.l merry06 merry06 Yaş 30, 5.gun 1 adet. Transfer günü Çarşamba belirlenecek ama 3 Mart olarak yazabilirsin. Değişirse haber veririm 🤗

X