2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba 28 yaşındayım 6.gun 1 tane embriyom var Perşembe günü transfer hazırlığı için başladım hastaneye 1 Mart'ta kontrole gel dediler günlük 1 tane kan sulandırıcı iğne ve günde 2 tanede estrofem hap kullaniyorum tarnsfer adetin kaçıncı gününde oluyo tahminen benim ilk transferim olacak

Kesinlikle
Kesinlikle öyle canım vallahi çok teşekkür ederim güzel dileklerin için herşey seninde istedigin gibi olsun inşallah

Lipit serumu memorialde mi yaptırdınız acaba bir de ne kadar ücret alındı sizden

Estrofem yapıyor ya. Bende dünden beri ruh halim kötü mutsuz hissediyorum. Daha öncekinde de olmuştu böyle diye hatırlıyorum. Kasık ağrısı oluyomu peki
Bende 2 gündür kasık ağrısı var, ufak tefek hareket ettikçe hafiflediğini fark ettim

Merhaba histereskopiden kaç gün sonra transfer oluyor acaba mart ayında olmasını siz mi istediniz yoksa hazırlık süreci mi o kadar sürüyor

Merhaba histereskopiden kaç gün sonra transfer oluyor acaba mart ayında olmasını siz mi istediniz yoksa hazırlık süreci mi o kadar sürüyor
Bende histereseskopi olucam kürtaj oldum sonrasında muayene nede problem görülmedi geçen ay kalıntı var denildi o yüzden yapıcak doktorum estroferm duphaston kullanıyorum ilaçlar adet olmamı sağlıycakmış sonrasında transfer denildi bende çok merak ediyorum hemen yaparlarmı acaba

Merhaba ben kürtaj sonrası histereskopi oldum yapışıklıktan dolayı. Jel konuldu doktorum bir adet beklersek daha iyi olur dedi. Rahim kendini toparlaması için. Aralık'ta histereskopi oldum Şubat ta transfer hazırlığı başladı. Genelde bir adet bekletilir diye biliyorum

Nisan ayında transferim olur ozaman

Dogrudur canım ben 3.5 snedıdr evlıyım hc hamılelık yasamadım

Hmm Dıgrudur canım fazla uyarılmıs o zaman

Özel değilse folik asit kullanmak istememenin sebebi nedir

Beni de ekler misin 26 Şubat yani bugün transferim

Bu arada beni de listeye ekler misin.l merry06 Yaş 30, 5.gun 1 adet. Transfer günü Çarşamba belirlenecek ama 3 Mart olarak yazabilirsin. Değişirse haber veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…