2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bi dex bi estrofem su gibi bitiyor ya

Canım benım Batma seklınde agrılarım Var ya böyle bırden saplanıyo akıntıda var tabı Sendede aynısı avrmı
Bende sana yazıyordum şimdi belirtilerin nasıl diye.
Çünkü benim son bir kaç gündür batmalarım arttı, hatta sol bacağıma vuruyor çoğu zaman. Herşeyi geçtim ayakta uyuyorum. Hiç birşey yapamıyorum. Ne yaparsam yapayım gözüm kapanıyor. Bir salatayı 50 dakikla da yaptım bugün. Çünkü iki yeşillik doğrayıp içeri girdim koltuğa yattım bak o derece.. oooy çoook şükür. İnsan nelere seviniyor.

Yınede sor sen benım oldu 1 gun kullanmadım Baktım yok tekrar devam et dedı
Perşembe söylerim aynen kesildi şimdi yine olmadı yarın olursa mesajda atarım yarın bizde de direk doktora ulaşamıyorsun hemşire soruyor sana söylüyor direk doktora sorabilecem Bi kadın doğum bulmayı istiyorum

Estrofem günde 4 kullanınca o da 7 gün anca yetiyor bana 28 gün dolmadan yazdiramiyorum bide
Ben de günde 4 kullanıyorum en son yeni aldım 200 TL ye benim hazirana kadar var gözüküyor siz alabiliyorsanuz iyi ben niye yazdırsam dahi var gözüküyor hazirana kadar o zaman ya

Ben de günde 4 kullanıyorum en son yeni aldım 200 TL ye benim hazirana kadar var gözüküyor siz alabiliyorsanuz iyi ben niye yazdırsam dahi var gözüküyor hazirana kadar o zaman ya
Öyle şey mi olur bi yanlislik vardır. İlacın kullanım süresi 28 gün doktor dozu farklı bile girse 28 günden önce ikinci anca ücretli alınabilir. Bittiği gün yenisini yazdırıp alabilirsin Haziran'da dolacak olan başka ilacın olabilir mi

Merhaba , devlet hastanelerinin kadın doğum uzmanları rapor çıkarıyormuş öyle dendi bana da bugün. Yarın şansımı deneyeceğim ben de

Ben climara forte ve estrofem yazdırmak için gittim itf çapa infertiliteye böyle dedi dr. Aile hekimime de gittim o da aynısını söyledi yazmadılar yani
Progestan dex icin rapor cikaracaksin sandım. Estrofemi yazıyor doktorlar sadece 28 günde 1 kutuyu karşılıyor geri kalanı ücretle aliyon

Merkez aynı,10 günde saat 3 te verdim 303 12 günde 5.30 verdim 573 doktorum iki katı artmamış dedi.14 günde terarlayacagım
Ya hu embriyo matematik mi biliyo ki 3-5 eksik oldugunu anlasin. Bebis onlar daha. ( : Sikma canini. Bana da garip geldi dokturun dedigi. 573 degil de 473 olsa anlayacagim ama 303x2=606, Allah askinda fark o kadar az ki.

Merkez aynı,10 günde saat 3 te verdim 303 12 günde 5.30 verdim 573 doktorum iki katı artmamış dedi.14 günde terarlayacagım
Benimde 8. Gün saat 12.00de verdiğim 150 çıktı. 10.gün 09.00 da verdiğim 269 çıktı. Benim doktorumda tekrar 12.günde vermemi istedi yarın tekrar vericem inşallah yeterince yükselmiş olur. Benim doktorum olumsuz bir şey düşünmüyorum dedi. Buna rağmen benim canım sıkıldı seni çok iyi anlıyorum ama iyi düşünelim iyi olsun. Araştırmalar %66 artışın yeterli olduğunu söylüyor. İnşallah güzel sonuçlarımız gelir bizimde içimiz rahatlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…