2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok estrofem daha yeni yazdırdım geçen hafta çarşamba ama alamadım malesef var gözüktüğü için bana söylenen devlet onun günde 1 tanesini karşılıyor ben 4 tane içince geri 3 tane ücretli dendi bunu sadece 1 eczacıda değil birden çok yere sorduk hatta aile hekimimde öyle dedi ama ben yinede yazayım dedi. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz estrofemi

Allah Allah cok sasirdim.

1 aydan fazladır kullanıyorum ben
Şimdiye kadar sadece iki kutusunu yazdırıp alabildim gerisi hep ücretli

Canım reçetesiz olsa dahi ücretli olarak alabiliyorsun kesinlikle. Sgk karşılamadığı icin hakkınız olmadığını söylemişlerdir.

Merhaba canım benimde aynı tarihde transferim olcak nasipse

merhabalar, benm içinde çok maliyetli ilaçlar saglık ocagına gidip aile hekimizden mi rica ettiniz nasıl yazdı clımara bantı progestanı..
Ben instadan tüp bebek sayfaları oluyor ya ordan takip ettim estofemi elinde kalan birinden 4 kutu ücretle aldım estofemim var onu hiç yazdirmadim bu gün sağlık ocaginda bir deneyeyim belki yazar diye gittik sağ olsun yazdı eczanede 3 kutu progestan ve 2 kutu climara fort bant 300 küsur ödedik ücretli alsam 2000 buluyor ama bir dahakine elimde var gözükür mu devlet karşılar mı orasını bilemiyorum

Ben progesteron dex kullanmiyorum sadece fitil o yüzden hiç bir bilgim yok malesef

9.gün kan verdiğimde benim de tsh 6 çıktı ama doktora söyledik sonra bakıcaz dedi benim içim rahat etmedi yine test yaptırdım düşmüştü normal sayıya ama anti tpo 60 a yakın çıktı korkuyorum açıkçası ama inşallah şu an bi etki etmez

Bende dex de kullanıyorum ve de progrstan fitil Estrofem corasprin folidoce

1 aydan fazladır kullanıyorum ben
Şimdiye kadar sadece iki kutusunu yazdırıp alabildim gerisi hep ücretli
Ben yazdirilabildigini hiç bilmiyordum bu güne kadar hep ücretli aldık ilaçları sürekli biri bitiyor bir ayağımız resmen eczanede şimdilik estofem progestan climara fort derdim kalmadı çok şükür

Anti tpo yüksek olması gebeliği etkiliyor mu benin aylar önce 500 kusurdu ilacımı düzenli kullanıyorum ama 300 aşağısına düştüğünü görmedim senin yine 60 bana göre çok iyi

Ben yazdirilabildigini hiç bilmiyordum bu güne kadar hep ücretli aldık ilaçları sürekli biri bitiyor bir ayağımız resmen eczanede şimdilik estofem progestan climara fort derdim kalmadı çok şükür
Dex hariç hepsi yazdırılıyor ama işte sistemde günü dolmadan ikinci kutuyu alamiyon

Anti tpo yüksek olması gebeliği etkiliyor mu benin aylar önce 500 kusurdu ilacımı düzenli kullanıyorum ama 300 aşağısına düştüğünü görmedim senin yine 60 bana göre çok iyi
Hiç bilmiyorum ki Dr da kalbi duyunca endokrine görünürsün dedi acele etme şimdi değerlerin çok değişken olur dedi ama tsh normal yolla gebe kalmayı etkiliyor tabi ki ama anti tpo bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…