2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim 4.86 ya çıktı hamile kalır kalmaz canım geçen hafta perşembe başladım hemen 15. Günde ama senin benden çok yüksek dozun ben 25 mg haftaiçi 50 mg haftasonu verdi doktor 1 ay sonrada kontrole çağırdı Bi kaç gün geçsin test yaptıracam kaça indi değer diye
Ben 3 yıldır kullanıyorum Haşimoto hastasıyım 50 ile başladım şuan 100 gebelikte artiliyormus testlerim pozitif çıktı ama daha kan vermedim 10. Günü vermeyi düşünüyorum

Kızlar malum sürekli ilaç kullanıyoruz ben ilaç yetistiremiyorum cuma aldım progestani bitti sağlık ocağına gittim progestan ve climara fort bant yazdırdım devlet karsiliyormus sağlık ocağı Dr da yazabiliyor yani sürekli ücretli almak maliyetli oluyor eğer sizlerde ücretli alıyorsanız bilgilendirmek istedim 🌼

Ben 3 yıldır kullanıyorum Haşimoto hastasıyım 50 ile başladım şuan 100 gebelikte artiliyormus testlerim pozitif çıktı ama daha kan vermedim 10. Günü vermeyi düşünüyorum
Bende kullanıyorum 1 buçuk yıldır canım haşimito bende de var ama doktor çok sorun görmüyor hamilelik öncesi 2.5 3 civarında oluyor buda normal insan için normal görülüyor eskiden tüp bebek düşündüm için 25mg yarısı vermişti doktor yetiyordu ama hamilelik olur olmaz değer fırladı mecbur arttırdı ama senin ilaç baya yüksek düzeyi bana göre hangisi doğrusu bilmiyorum hiç perşembe doktora gidince belki bakar tsh değerime ona göre yazarım sana yine

Kızlar bugün 18. Günüm dayanamadım hadi dedim son bir test daha verim🥰
14. Gün beta değerim 763
18. Gün beta değerim 4710 🌸🤍
4 günde 6 kat artmış değerim.
Canım benım Batma seklınde agrılarım Var ya böyle bırden saplanıyo akıntıda var tabı Sendede aynısı avrmı

Doktoruna soyle corasprını kesebılır
Benim aspirin normal aspirin birde oksapar iğne var ama kesmez bence çünkü pıhtılaşma sorunum olabilir çünkü o testi yapmıştım genetik yerinde sonucu doktora vermiştim hatta hemşire doktor oksapar her hastasına vermiyor size vermiş dedi. Perşembe söylerim doktora ama sürekli olmuyor diye kesmez gibi belki de zaten 22 günde 2 kere oldu o da normal kan değil hatta ben emin olamıyorum idrar rengi koyu mu değil mi diye çok zararı olur mu onun bilmiyorum

Benim aspirin normal aspirin birde oksapar iğne var ama kesmez bence çünkü pıhtılaşma sorunum olabilir çünkü o testi yapmıştım genetik yerinde sonucu doktora vermiştim hatta hemşire doktor oksapar her hastasına vermiyor size vermiş dedi. Perşembe söylerim doktora ama sürekli olmuyor diye kesmez gibi belki de zaten 22 günde 2 kere oldu o da normal kan değil hatta ben emin olamıyorum idrar rengi koyu mu değil mi diye çok zararı olur mu onun bilmiyorum
Yınede sor sen benım oldu 1 gun kullanmadım Baktım yok tekrar devam et dedı

Kızlar malum sürekli ilaç kullanıyoruz ben ilaç yetistiremiyorum cuma aldım progestani bitti sağlık ocağına gittim progestan ve climara fort bant yazdırdım devlet karsiliyormus sağlık ocağı Dr da yazabiliyor yani sürekli ücretli almak maliyetli oluyor eğer sizlerde ücretli alıyorsanız bilgilendirmek istedim 🌼
merhabalar, benm içinde çok maliyetli ilaçlar saglık ocagına gidip aile hekimizden mi rica ettiniz nasıl yazdı clımara bantı progestanı..

Progesteron dex doktor bana yazdı sağlık ocağında ama onu karşılamadı indirim yaptıkları halde 800 TL enjektörlerin fiyatı hariç birde kutusunda 7 adet var günde 2 tane kullanıyorsun yani 3 gün gidiyor 1 kutusu çok pahalı malesef 🤦‍♀️

X