2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok bilmiyorlar onlar hemen bebek bekledi biz istemiyoruz dememe rağmen bebek gelmeyince onların tüm sülale benim yüzümden olmuyor diye konuştu yüzüme söylemediler ama duydum yani halbuki erkek faktörü. Eşimde çok suçlanıp üzüldüğü için o taraftan kimseye söylemedik benim ailem daha anlayışlı son güne kadar babamgil boşverin çocuğu yiyip içip gezin dediler baskı olmasın bize diye tabi şimdi mutluluktan deliriyorlar😁 yani bu bebek meselesi kısmet hepsi Allah'tan yani kadın veya erkek faktörü ne önemi var ben anlamıyorum bazı insanlar bizi çok yıprattı onlar mutlu haber almayı haketmiyor karnımı saklayamayacak duruma gelene kadar kimseye söylemiycez başka
Evet gerçekten öyle acıklamada yapamıyorsun ama Hem erkekde hem kadında sorun olabılır tek taraflı da olsa eş sonucta Yanı onun sorunu benımde sorunumdur.
Benım kayınvalıdemde cok ısrarcı olmaya basladı Olmadıgını anladı Sonra sorun kımde felan dedı bende ondada olablr bendede bu bızım sorunumuz dedım.
Ben kalp atışını duyana kadar saklmayı dusunuyorum aılelerden dahada fazla saklarım ama Onlar şimdi cok saklarsak Soylemezsek bu sefer laf duyarz

Bana paketli gıda hamur işi yağlı kızartmalı her şey yasaktı transfer zamanı hala daha dikkat etmeye çalışıyorum çayı kahveyi keseli 1 yıl oldu neredeyse yumurtaları etkilemesin diye her gün kuruyemiş yedim ama şu ara ramazan pidesi yiyorum dayanamıyorum ben de birde tiroit var hamile kalınca hemen artmış tsh dozunu arttırdık ilacın doktorla o yüzden lahana vs yasak bana
Canım tiroid sorunu bende de var kaçlık ilaç kullanıyorsun ben 100 euxtrox kullanıyorum Haşimoto var bende gebelikte çok önemliymiş TSH benim transfer öncesi 1.30 falandı haftaya test günümde onada baktirayim en iyisi senin ne zaman ilaç dozun artırıldı

Canım tiroid sorunu bende de var kaçlık ilaç kullanıyorsun ben 100 euxtrox kullanıyorum Haşimoto var bende gebelikte çok önemliymiş TSH benim transfer öncesi 1.30 falandı haftaya test günümde onada baktirayim en iyisi senin ne zaman ilaç dozun artırıldı
Benim 4.86 ya çıktı hamile kalır kalmaz canım geçen hafta perşembe başladım hemen 15. Günde ama senin benden çok yüksek dozun ben 25 mg haftaiçi 50 mg haftasonu verdi doktor 1 ay sonrada kontrole çağırdı Bi kaç gün geçsin test yaptıracam kaça indi değer diye

X