2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet gerçekten öyle acıklamada yapamıyorsun ama Hem erkekde hem kadında sorun olabılır tek taraflı da olsa eş sonucta Yanı onun sorunu benımde sorunumdur.
Benım kayınvalıdemde cok ısrarcı olmaya basladı Olmadıgını anladı Sonra sorun kımde felan dedı bende ondada olablr bendede bu bızım sorunumuz dedım.
Ben kalp atışını duyana kadar saklmayı dusunuyorum aılelerden dahada fazla saklarım ama Onlar şimdi cok saklarsak Soylemezsek bu sefer laf duyarz

Canım tiroid sorunu bende de var kaçlık ilaç kullanıyorsun ben 100 euxtrox kullanıyorum Haşimoto var bende gebelikte çok önemliymiş TSH benim transfer öncesi 1.30 falandı haftaya test günümde onada baktirayim en iyisi senin ne zaman ilaç dozun artırıldı

Benim 4.86 ya çıktı hamile kalır kalmaz canım geçen hafta perşembe başladım hemen 15. Günde ama senin benden çok yüksek dozun ben 25 mg haftaiçi 50 mg haftasonu verdi doktor 1 ay sonrada kontrole çağırdı Bi kaç gün geçsin test yaptıracam kaça indi değer diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…