2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Dogru bende öyleyım hıc Anlamam Bılmem😅
Bız aılelere demedık daha
Benim annemler tüp bebek olduğunu biliyorlardı öncesinde histeroskopi oldum çünkü sonra transfer filan derken annem baktı yani. Pozitif çıkıncada eşimin ailesine söyledik çünkü çook geniş bir sülale her gün biri iftara çağırıyor misafir de gitsen insan yoruluyor biz de gitmek istemedik onlar bizi idare ediyor😁

Fırında pişiriyorum hamsi falan severim ama somon yiyince deniz yutuyorum sanki öyle buzlukta kaldı somonlar. Bakiyim bı cesaret belki bugün yaparım
Abur cubur çikolata vs tuketmedim. Dedigin gibi hiç canım istemiyor yanımda birleri bile yese. Galiba fazla ara öğün yapıyoruz kuru kayısı da yiyorum ben şekerimiz dusmuyor muhtemelen
Ben kayısıyı komposto içiyorum gün içinde canım hiç bir şey çekmiyor yemiyorum o yüzden akşam yemeğinde acıkmış oluyorm yiyorum 😅

artışın cok güzel gelmiş 9. günün 57 olmasıda muhtemelen geç döllendi bunamı canını sıktın . tüp bebeğe başlamadan önce aşılamam yumurta takibim vs oldu her ay kan veriyordum referans aralığı 5 den büyük çıkınca gebelik ve ihtimali sayılıyor ya . allahm 6 yı görürmüyüm derdim. :KK43:
Geç döllenmiş değilde geç tutunmuş olabilir 5. Gün embriyosuydu çünkü. Olsun sağlıklı olsun da ben değerlere takılmıyorum artık

tüp bebekte nereeye gidiyorsunuz devam edecekmiisniz oraya
Ben Cem Çelik hocaya gidiyorum.Bürüksel tüp bebebek merkezi. Doktorun kalp atışından sonra devam etmiyor bakmaya mecburen Anadolu yakasında bir Eray Çalışkan hoca var Profesör ona gidebilirim Medical park taydı sanırım okandaydı medikal Park’a geçti

Ben bunu doktoruma sordum canım. Doktorum bizde evimizde sürekli jersey tüketiyoruz çocuklara yoğurdunu yediriyoruz, sütünü içiriyoruz dedi. Sadece güzel kaynat dedi. 20 dakika kaynat demişti. Ben 25 dakika civarı kaynatıyorum. 🥰 yoğurdu, kaymağı gerçekten güzel ve faydalı🌸 Güzelce kaynattıktan sonra bir sorun olmaz bence. Ama tabi aldığınız yerde önemli.
Ya bu sütü soğuk içme şansımız yok mu illa kaynatmak mı gerekiyor 🙄

Ay kızlar ben bi şey daha sorucam size utanarak :KK23: şimdi bu Progestan fitili ittiriyoruz ya vajinadan sanki düz gitmiyor da yana doğru kayıyor benim sonrasında gitmesi gereken yere gidiyor mu bilmiyorum:olamaz: çünkü bazen duvar gibi oluyor çok ittiremiyorum sizde de oluyor mu böyle bi şey :KK22:

Bizde söylemedik hiçkimse bilmiyor keseden sonramı kalp atışından sonramı söylesek acaba ?
Herhalde ben Kalp atışından sonea söylerım ama Yınede sagım solum bellı olmaz sankı etrafmdakıler bılıyo Gbı soruyo bı kaç kısı
Ablam dıyokı gozun kızarmış sen hamılemısın ne alaka dedm hshahaha

Ay kızlar ben bi şey daha sorucam size utanarak :KK23: şimdi bu Progestan fitili ittiriyoruz ya vajinadan sanki düz gitmiyor da yana doğru kayıyor benim sonrasında gitmesi gereken yere gidiyor mu bilmiyorum:olamaz: çünkü bazen duvar gibi oluyor çok ittiremiyorum sizde de oluyor mu böyle bi şey :KK22:
Gider gder o yerını bılıyodur ahahah

Benim annemler tüp bebek olduğunu biliyorlardı öncesinde histeroskopi oldum çünkü sonra transfer filan derken annem baktı yani. Pozitif çıkıncada eşimin ailesine söyledik çünkü çook geniş bir sülale her gün biri iftara çağırıyor misafir de gitsen insan yoruluyor biz de gitmek istemedik onlar bizi idare ediyor😁
Iyı yapmıssın kayınvalıdenler blıyomu tp bebek oldunu

Herhalde ben Kalp atışından sonea söylerım ama Yınede sagım solum bellı olmaz sankı etrafmdakıler bılıyo Gbı soruyo bı kaç kısı
Ablam dıyokı gozun kızarmış sen hamılemısın ne alaka dedm hshahaha
Ay benim kvalidem de yüzümden anladı 😅 bu eskiler de doktora gitme işi az olduğundan yerel tıp gelişmiş 😅😅 ben de keseden sonra söyleyeceğim çatlıycam daha fazla içimde tutarsam kimse bilmiyor 😅😅

Iyı yapmıssın kayınvalıdenler blıyomu tp bebek oldunu
Yok bilmiyorlar onlar hemen bebek bekledi biz istemiyoruz dememe rağmen bebek gelmeyince onların tüm sülale benim yüzümden olmuyor diye konuştu yüzüme söylemediler ama duydum yani halbuki erkek faktörü. Eşimde çok suçlanıp üzüldüğü için o taraftan kimseye söylemedik benim ailem daha anlayışlı son güne kadar babamgil boşverin çocuğu yiyip içip gezin dediler baskı olmasın bize diye tabi şimdi mutluluktan deliriyorlar😁 yani bu bebek meselesi kısmet hepsi Allah'tan yani kadın veya erkek faktörü ne önemi var ben anlamıyorum bazı insanlar bizi çok yıprattı onlar mutlu haber almayı haketmiyor karnımı saklayamayacak duruma gelene kadar kimseye söylemiycez başka

X