2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet Az bısey yıyorum ben sütlü Mınık belkı serçe parmak yarısı kadar ahhaha
Yaa merry nasıl dayanıyorsun ben normalde hiç sevmem çikolatayı jelibon severim ama 1 haftadır her gün çikolata yiyorum geçen gün ananas çilek bebeğe sağlıklı diye meyve tabağı yaptık eşimle üstüne de çikolata eritip döktük düşün hafshafah

Yaa evet ben de düşünüyorum bebek için yağlı süt ürünleri çok faydalı ama gebelikte açık süt yasak değil mi ? Çok mu kaynatmak gerekiyor nasıl yapıyorsunuz?

Google da görmüştüm göğüslerde damarların belirginleşmesi hamilelik belirtisiymiş

Kızlar kahve tukettınızmı hıc ben transfer olalı 12 gun oldu daha agzıma surmedım ama canımda ıstemıyor degıl Ikı yudum ıcsemmı shshhshs
File de migrosta kafeinsiz türk kahvesi var transferin ilk gününden beri içiyorum dayanamam. Annemde kayınvalidemde de yarım fincan normal kahve içiyorum. Çayı iki üç günde bi eşimle çıktıkça çok açık içiyorum. Normalde 2 türk kahvesi serbest diye biliyorum ama dikkat etmek lazım yine de

Benim ilkkez bugun aşırı başım döndü hala kahvaltı yapamadım kalkınca dönüyor, ilaçlarımı alabilmek için tuzlu bisküvi atıştırdım. Benim demir de yerlerde oda etken olabilir

Yaa evet ben de düşünüyorum bebek için yağlı süt ürünleri çok faydalı ama gebelikte açık süt yasak değil mi ? Çok mu kaynatmak gerekiyor nasıl yapıyorsunuz?
Ben bunu doktoruma sordum canım. Doktorum bizde evimizde sürekli jersey tüketiyoruz çocuklara yoğurdunu yediriyoruz, sütünü içiriyoruz dedi. Sadece güzel kaynat dedi. 20 dakika kaynat demişti. Ben 25 dakika civarı kaynatıyorum. yoğurdu, kaymağı gerçekten güzel ve faydalı Güzelce kaynattıktan sonra bir sorun olmaz bence. Ama tabi aldığınız yerde önemli.

Hazır yoğurdu hiç sevmem zaten yemem gerekiyor diye aldım hala kapağını açmadım normalde kefiri de kendim yaparım ama altınkılıcın laktozsuz kefiri çok güzel onu içiyorum. Jersey alıp hepsini yapayım yine o zaman tehlikesi yoksa daha sağlıklıdır eminim

Arkadaşlar 5. Gün embriyosu 10. Günüm kan değeri 97 çıktı iyi mi sizce sizin değerler kaçtı acaba Perşembe asıl test günüm ama bugün de vermek istedim
Hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah canım beta değerin gayet güzel zaten önemli olan artışı ama bak ben burdan başkalarının betalarına bakıp iki gün ağladım sonra hemşiremiz ve doktorumuz çok kızdı bu değer kişiden kişiye değişiyor neden kıyaslıyorsun diye o yüzden bence kimsenin betasıyla kıyaslama.

Benim ilkkez bugun aşırı başım döndü hala kahvaltı yapamadım kalkınca dönüyor, ilaçlarımı alabilmek için tuzlu bisküvi atıştırdım. Benim demir de yerlerde oda etken olabilir
Benim o gün içinde bazı zaman oluyor ama bence benimki progesteron etkisi o ağızdan içince beni öyle yapıyor ama hemen değil Bi kaç saat sonra şuan var mesela ama ilaçtandır çünkü kalbi duran hamileliğimde onu vermişti bana doktor içmiştim ağızdan ilk içtiğim gün bayıldım sonra vajinal yaptım

Bana paketli gıda hamur işi yağlı kızartmalı her şey yasaktı transfer zamanı hala daha dikkat etmeye çalışıyorum çayı kahveyi keseli 1 yıl oldu neredeyse yumurtaları etkilemesin diye her gün kuruyemiş yedim ama şu ara ramazan pidesi yiyorum dayanamıyorum ben de birde tiroit var hamile kalınca hemen artmış tsh dozunu arttırdık ilacın doktorla o yüzden lahana vs yasak bana

Altınkılıcın kefirş gerçekten çooook güzel bende ondan alıyorum
Kesinlikle çok beğeniceksin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…