2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay ayva zaten cok saglıklıı
Bende muzla kıvı yedım
Yarım saat sonrada Kefir ıcerım 1 bardak Az cıkolata yerım
Ay kefir ben de alacaktım bak aklımdan çıkmıştı iyi hatırlattın bir de günlük taze sütler varmış gebelikte onları öneriyorlar onlardan deneyeceğim içmeyi süt de hiç sevmem

Ben kahve hep içtim günde 1 tane. Sonucum çıktı 93. 11. Gün için iyi mi ? Doktora yazdım. Dönmesini bekliyorum
Canımmmm çok sevindim hayırlı sağlıklı olsun inşallah stres yapma bende dün kan verdim bugün kalktım test yaptım düne göre daha az belirgin diye kafaya taktım yarın kan vercem yine rahat olmaya bak bizde kendimizi doldurup duruyoruz

3. Gün embriyosu 8 hücreli grade 2, çift transfer oldum bugün pozitif aldım çok şükür
Pozitif haberlerinizi görünce okadar mutlu oluyorum ki lütfen banada dua eder misin bende çift embriyor transferi olacam 27 martta ikiside 3.gün embriyosu…Rabbim bebişlerini sağlıkla kucaklamayı nasip etsin.
Belirtilerin neydi kaçıncı gün test yaptın?

Kızlar max kaçıncı günde kan verdiniz bugün 18. Günüm. Cumartesi günü doktor kontrolüm var. Acaba 20. Günümde de kan versem mi diyorum. 18 yada 20. Günde kan vereniniz var mı aranızda?

Ay kefir ben de alacaktım bak aklımdan çıkmıştı iyi hatırlattın bir de günlük taze sütler varmış gebelikte onları öneriyorlar onlardan deneyeceğim içmeyi süt de hiç sevmem
Bulunduğunuz bölgede varsa eğer jersey sütü harika. İnek sütü bende içemezdim ama jersey sütü hem içiriyor hemde yoğurdu çok güzel oluyor. İçindeki laktoz oranı düşük yağ oranı fazla. Oldukça sağlıklı

Verdim canım negatif malesef
Üzülme desem de boşa.. uzun zamandır deniyorsun diye biliyorum geçen sene yaz gruplarında görüyordum ara ara. Bu durumda ne denir nasıl teselli edilir bilmiyorum. Sadece çok içten dua ediyorum sana kalbin hiç beklemediğin anda çiçeklensin, Rabbim sana çok güzel kapılar açsın inşallah

Bende de belirti yok o yüzden çok endişeliydim kaç gündür Bi gögüsleri sıkınca sızı var ve damarlandı gögüslerim bende anlamadım onu büyüyorlar demek ki erken olması daha iyi ya benim günler geçmiyor sanki benimde ilk muayenede alttan bakacakmış perşembe randevu bugün baktım yarına var mı randevu Bi gün erkene çekeyim diye yokmuş malesef

Sağol tatlım, güzel duaların için allah razı olsun.. negatife alıştım artık, gitmediğim doktor kalmadı, ama nasip olmayınca olmuyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…