2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar kahve tukettınızmı hıc ben transfer olalı 12 gun oldu daha agzıma surmedım ama canımda ıstemıyor degıl Ikı yudum ıcsemmı shshhshs
Ayyyy bende bağımlısıyım ama transferden sonra bende damla içmedim hemşire kahve ve çay tüketmeyelim dedi bende hiç içmedim canımda çok çekiyor ama tutuyorum kendimi

Kızlar kahve tukettınızmı hıc ben transfer olalı 12 gun oldu daha agzıma surmedım ama canımda ıstemıyor degıl Ikı yudum ıcsemmı shshhshs
Açıkçası ben kafeinsiz kahve tükettim transferden beri 19 gün oldu totaldr 4-5 fincan falan içmişimdir benim doktorum ilişki dahil hiç bir yasak koymadı ama ben dikkat etmeye çalışıyorum kafeinsiz kahvede sorun olmaz inşallah ya çünkü kafein zaten sıkıntı olan konu

Ya aslında ben de diyorum kendime artık tutundu hareket ile beta azalmaz. Düşük yapma durumu olur Allah korusun buna sebep olacak ağırlıkta şeyler değil sonuçta. Ama dün kendimi çok yordugum için bugün psikolojik bence iyice hissizlestim. Belim bile ağrımiyor normalde o yorgunluğa bel ağrır. Batma vs yok. Çünkü hep tedirgin oldum bı şey oldu mu diye. Şimdi pişmanım o kadar tedirgin olduğum için. Evde yalnızım mecbur yapmam gereken şeyler oluyor yemek yaparken her şey alt tarafta mutfağım küçük eğil kalk durumu çok var. Video izledim öyle egilmekle düşmez bebek bu kadar basit değil diyor doktorun biri. İnşallah öyledir. Desteğin için teşekkürler canım inşallah sorunsuz ilerlesin günlerimiz

Evet ya şu belirti gitmesi bi yandan unutmamıza bi yandan da acaba bi terslik mi var diye düşünmeme nede oluyor
Off her an böyleyim. Keşke kafamdan atabilsem belirti aramayı. Bilincindeyim normal ama elimde değil. Bel kasık göğüs ağrısı hiçbiri yok. Söndü bı de üstüne. Aklım hep kontrol gününde bakalım inşallah güzel haberlerle döneriz

arkadaşlar bilmediğim için soruyrum bu belirtiler 9 ay boyunca kalacakmı ?
bence kalmayacaktır heralde . yani her dönem yeni belirtiler alacaktır yerini . şuan hepimiz yaklaşık aynı belirtileri yaşadık pozitifi gördük neredeyse ilk dönem için bence belirtilerin kesilmesi olumsuzluk değildir diye yorumlamak istiyorum.

Tabıkı benım cevremde hamılelıgını hıc belırtısı olmadan gecıren cok var

Onu duymuşdum alacagım bende Nasıl tadı guzelmı

Tabıkı benım cevremde hamılelıgını hıc belırtısı olmadan gecıren cok var
birde sonucta bu aylar normla gebelik içinde riskli aylar onlarda dikkat etmek durumunda benim bir arkadasımm var 2. cocuğuna hamile kaldığını neredeyse 2 bucuk aylık olacağı zaman öğrendi ve öğrenmeden bir kaç gün önce dolu su damacanası taşımış düşünün artık. Hem belirtisiz hemde dikkatsizlik

Kızlar benim bu sabah çok ama çok başım döndü 2 saat oldu hala kalkınca dönüyor kahvaltı bile hazırlayamadım, hayra alamettir inşallah kan değerlerim de çok düşük henüz ilaç başlamadılar ama onunda etkisi var muhakkak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…