2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bilmiyorumki cnm persembe konturol var ozm. Soyler sanirim suan gunde 3 estrofem 1 coraspin climaraforte verdi onu bugun basliycam bide matarax vitamin verdi simdilik

İnşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz bugün nedense içimde korku oluştu adet olacakmışım hissiyatı var inşallah korktuğum şey olmaz rabbim dualarımızı boş çevirmesin

Aynen farkettim sanırım bu kadar yükselten iğne oluyor. Hemşire değerine iyi dediyse iyidir merak etme. Düşük olsa riske atılmaz böyle bişey. Perşembe ilk muayene var bakalım doğum doktoru ne diyecek
Senin transfer ne zamandi kusura bakma çok kişi olunca takip zor oluyor

Hadi inşallah güzel haberlerle gel insana umut oluyor güzel haberler

İnşallah hayırlı sonuçlar alırız hepimiz bugün nedense içimde korku oluştu adet olacakmışım hissiyatı var inşallah korktuğum şey olmaz rabbim dualarımızı boş çevirmesin
Olmazsın inşallah korkma. İlaç kullanırken adet olunmuyor diyorlar. İnşallah güzel haberler alırsın

Senin transfer ne zamandi kusura bakma çok kişi olunca takip zor oluyor

Hadi inşallah güzel haberlerle gel insana umut oluyor güzel haberler
5 Mart canim. En başta listede yazıyor ordan bakabilirsin merak ettiklerine benim iki kan sonucu pozitif geldi cuma vermiştim en son. Hepimiz için hayırlı güzel haberler olsun inşallah

Benim de transferin 15. Günüydü sanırsam çok hafif sürüntü şekilde kan geldi ama böyle damla değildi nokta kadar da kan pıhtısı doktorum benden de beta ve progestan kan istemişti ben hem devlet hastanesinde verdim hem özelde özelde verdiğim 15 çıktı devltte 17 çıktı sınırda dediler değer için progestan fitili sabah öğle akşam 1 tane yapıyodum şimdi sabah akşam 2’şer tane oldu günde 4’e çıktı progestan dex vuruyodum karnımdan sabah akşam ona ek de gün aşırı promester diye bi ilaç o da kalçadan vuruluyorum bakalım yarın kontrolüm var

Bu iğneler yok mu Allah yardımcımız olsun

Gün ile orantılı mi acaba bana güzel dedi değer için günlük 6 fitilli devam problem olsa soylerdi diye düşünüyorum benim ignem yok hepsi hap fitil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…