2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hangi ilaclari kullandin transfer surecinde transfer oldukdan sonra neler tuketdin
Ben 5 ay boyunca genowomen kullandım yumurta kalitesini attırmak için hergün düzenli bir şekilde avokado yedim folik asit kullandım birde yumurtayı sadece klomenle büyüttük iğne kullanmadım ilk 2 tedavim acıbademde iğnelerle oldu transfer aşamasına bile gelemedim sonra hastane ve doktor değiştirdim, klomen bende daha etkili oldu sağlıklı yumurtalar elde ettik bu arada amh düşüklüğü yani yumurta rezervim az o yüzden son doktorumda 3 kez ardışık opu oldum ve havuz yöntemi ile embriyo biriktirdik, transferden sonra avokado ve ananas tükettim balık gün aşırı yiyorum kahveyi tamamen kestim ( bağımlıydım kahveye) ceviz fındık incir tüketiyorum günlük olarak. Başka sormak istediğin olursa elimden geldiğince bilgi verebilirim

Transferim 28 Mart ilk tedavim çok stresli bir yandan da çok ama çok heyecanlıyım daha önce kayıplarım var kızlar sizlerden dua istiyorum nolursunuz bana dua edin bende herkese edeceğim 5.gün dondurulmuş embriyo transferi olacağım kalitesi 3bb çok iyi değil sanırım bu beni biraz üzüyor ama bu şekil tutanlar olmuş konuştum birkaç kişiyle rabbim yeterki ol desin

Hiç takılma kalitesine sakın bende gününe çok takılmıştım ama öyle düşünme hiç pozitif ol hep transferden sonra bol bol komedi izle inşallah pozitif sonuç alırsın mart ayı çok şanslı bir ay inşallah tutunacak annesine

Çok teşekkür ederm tavsiyeni dikkate alacağım amin inşallah

beni de ekler misin Merry
yaş 27 ilk denemem
13. 03.2024
5. gün 1 embriyosu

Son düzenleme:
Arkadaşlar günaydın yardımınıza ihtiyacım var 9. Mart'ta 5. Gün 4aa embriyosu tek embriyo transferi oldum . 8., 9.,ve 10. Gün erken gebelik testleri yaptım bugün kan vericem( asil kan günüm Perşembe acaba ) sürekli silik çıkıyor 9. Gün koyulasti ama şimdi yaptığımda dün ile aynı erken gebelik testinde daha da koyu çıkması gerekmezmiydi benim gibi olanlar bana bı yardım etsin arkadaşlar ya ilk denemem korkuyorum açıkçası ilk asilamam kimyasaldi.

Eklentiler

• IMG_20240319_075001.jpg
    189 KB · Görüntüleme: 64
Bunlar 9 ve 10 . Gun

Eklentiler

• IMG_20240319_075049.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20240319_075128.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20240319_075049.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20240319_075128.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 56
Canım yattın mı peki? Her gün kalçadan iğnemiz var nasıl hallettin o kısmı?

Günaydın canım açıkçası benim de bir bilgim yok koyulaşmayla ilgili ilk denemem ama 9 ve 10. gün arasında bir fark yok bence bebeğin seninle içini ferah tut

Gunaydınn Canlarr, Hamişşş Ve hamilee olmayıı Bekleyen anneee Adayları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…