2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim cuma 9. Gün oluyor aslında bende kan verebilirim ama en az 10. Gün olsun istiyordum oda hafta sonuna denk geliyor bilemedim şimdi

Aaa aynı gün transfer olduk Dr cuma ver dedi mi sana

Ben hemsireme söyledim silik çıktı diye soğuk nevale lütfen test gününüzü bekleyin kan verin kesin konuşalım dedi
Valla Burda öyle opudan tam iki hafta sonra işte yani regl olacağı gün

Onlarda bizim gibilerden bıkmıştır kolay değil valla şöyle kendime bakıyorum diyorum ne zorsun be

Kızlar benim bu gün ki testim bir tık daha koyulasti cuma veya cumartesi kan vermeyi düşünüyorum

Bu gün progesteron testi verdim 15 çıkmış 5. Gün değer olarak iyi mi? Hemşirem gayet iyi dedi
Değerler konusunda pek fikrim yok ama transferin 8.günü >40 çıktı, 10.gun ise 147
aynı şekilde devam ediyorum ilaçlara keşke biraz doz düşürse

Değerler konusunda pek fikrim yok ama transferin 8.günü >40 çıktı, 10.gun ise 147
aynı şekilde devam ediyorum ilaçlara keşke biraz doz düşürse
Benim bu testim beta değil progesteron istemişti o 15 çıktı betaya baktirmadim sadece evde test yapıyorum

Ne kadar ilaç kullanıyorsunuz ?
Ben günde 5 estofem ağız 1 vajina
Coraspin
48 saatte 1 climara fort bant
Progestan fitil olarak günde 3 kere 2 tane koyuyorum
Decavit + imom

Benim de progesteron değerlerim bunlar 4 estrofem, 6 progestan fitil, 2ampul progestan dex, enox

Benim de progesteron değerlerim bunlar 4 estrofem, 6 progestan fitil, 2ampul progestan dex, enox
Cokkk pardon ben beta sandım yüksek olunca benimki düşük çıkmış ozaman ama hemşire normal dedi benim 5. Gün değerim kafam karıştı şimdi zaten panik evham yapmaya musaitim

Kızlar mrb bu surecde neler yapdiniz bende transfer asamasindayim şuan
Ben aylardır vitamin içiyorum „Orthomol Natal Pre“ başka da pek bisey yapmadım transferden önce evimi kırkladım işte iki gün için yemek hazırlayıp koydum dolaba kalkmamak için. İster istemez kadınız batıyo biseyler göze. Kendime alışveriş yaptım işte ananas badem ceviz fındık dut kurusu kayısı havuç suyu brokoli Avocado vs. Rahim kalınlığın nasıl onu bilmiyorum ama inceyse nar suyu icebilirsin hazırlık için. Baska da aklıma gelmiyor suan.

Sizin benden fazla progesteron ilaciniz varmış bende sadece 6 tane fitil okadar
Aynen farkettim sanırım bu kadar yükselten iğne oluyor. Hemşire değerine iyi dediyse iyidir merak etme. Düşük olsa riske atılmaz böyle bişey. Perşembe ilk muayene var bakalım doğum doktoru ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…