2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

2 hafta sonraya verdiler bana biraz geç verdiler randevuyu çok stresli bi insanım keseyi gördük göremedik olmasın kese kalp atışı hep bir görelim dediler heralde😁 7 Mart'ta 5. Gün tek embriyo 🤍
Benimde transferin 11 günü idrar testine ne kadar güvenilir bilmiyorum ama bende iki gün sonra lan testi vermeye gidecem çok heyecanlıyım ,adetim de gecikti bu belirti mi

Bugün ben de kendimi çok yordum yerden eğilip almam gerekenler oldu çok ağır olmasa da poşetler kaldirdim. Ve çok ayaktaydim. Hep bı hareket halinde ama. Bacaklarım ağrıyor. Dikkat ederek yapıyorum bı şeyleri İnşallah zararı olmaz. Ama günlük hayatımızda sürekli dinlenme halinde olamıyoruz maalesef 😢
Kızzz sakin olun siz beni dinlemiyormusumuz hiç . Ben günde 2 kez evin 4 kat inip çıkıyorum 1 kezde işyerinin 6 kat inip çıkıyprum 😂 ilk günden beri hiç yatmadım transferin 2. Günü tam menü iftar yemeği yaptım içi dolu tencerede aldım raftan boş tencerede aldım eğilip buzdolabının alt hazmesinden sebze meyve de aldım . Ama hepsi kontrollu uzanırken kendimin farkındayım alırken taşırken merdiven inip cıkarken farkındayım. Adımlarımın elimin kolumun vs başta bi vicdan azabı oluyor yanlış yapıyorum galiba diye ama ıkınmadıktan sonra ağır yükün altında kalmadıkca hoplayıp zıplamadıkdan sonra allahın izniyle sıkıntı sıkıntı olmaz 🙏 böyle düşünüp pkolojinin modunun düşmesine izim verme canım . 🙏 hepimiz için diyorum yani

Benimde transferin 11 günü idrar testine ne kadar güvenilir bilmiyorum ama bende iki gün sonra lan testi vermeye gidecem çok heyecanlıyım ,adetim de gecikti bu belirti mi
Tüp bebekse ve ilaç kullanıyorsanız zaten ilaçları bırakmadan adet olamazsınız. Ama idrarda pozitifse pozitiftir diye biliyorum🤍🤲🏻 iki gün sonrayı neden bekliyorsunuz ki ben 9. Gün verdim ilk testi

Kızlar benim bu gün ki testim bir tık daha koyulasti cuma veya cumartesi kan vermeyi düşünüyorum

Bu gün progesteron testi verdim 15 çıkmış 5. Gün değer olarak iyi mi? Hemşirem gayet iyi dedi

X