2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok şükür canım yukselmis değerin gayet güzel kese randevusu da verdiğine göre her şey yolunda demektir.
İnşallah çarşambaya kadar 2 katına çıkar güzelce. 7.gün 37
9.gün 98
11.gün 171 çıktı. Bu sefer ilki gibi yükselmemiş ama belki lab farkındandır

Gerçek mi yazdığın için çok teşekkür ederim suan biraz umudum oldu size de hayirli olsun gözünüz aydın olsun inşallah tabi 5. erken ama işte iki tane transfer olunca daha erken bekledim

Canım senın degerın kaç oldu benım 9. Gun 97 ydu
11. Gun 162 normalmı sence
Ben tekrar kan vermedim canım. Bence gayet iyi artış zaten herkesin iki katı artmıyor günlerdir okuyorum burda rahatladım örnekleri görünce de. Doktorum artıştan memnundu. %60 üzeri yeterli diyor hep. Aynı saatte mi verdin kanı?

Benimde 11. Günüm bu gün Perşembe günü kan testim var ,ama dayanamadım idrar testi yaptım negatif oldu ,uzuleyimmi bilmiyorum ama kan testinden önce bir şey anlayamıyor insan bir umutla bekliyorum günümu

İnşallah canım, teşekkür ederim sende beni rahatlattın

Cumartesi Saat 14.00 da vermıştım
Bugün sabah 10 da verdım

Çok şükür ikiye katladı canım kese randevusu verdiler artık kan verme dediler ama biz dayanamaz bebişi görene kadar veririz gibi artık tabloda koca göbekli olabiliriim inşallah
Ekledımmm ekledımmmm.
Sen Kaç cıktı kuzu degerın
Benım 9. Gun 97
11. Gun 162

I InciTane94 ekledım canım

Hanımlar sonuclarınızı soyleyın kıste guncellensın

Ekledımmm ekledımmmm.
Sen Kaç cıktı kuzu degerın
Benım 9. Gun 97
11. Gun 162
3. Testi istediler mi senden?
Benim değerlerim düşük ya 9. Gün 57 11. Gün 124 ama hemşireye sordum neden düşük diye sizi kaygılandıran nedir ben anlamadım değeriniz düşük değil önemli olan artış dedi herkesin ki 300 400 oluyormuş aynı günde dedim o da ya çoğul gebeliktir ya da çok zor yani öyle değerler hemen çıkmaz ama kişiden kişiye değişiyor değerlerinizi kimseyle kıyaslamayın dedi bence o yüzden sende buraya yazıp kimseyle kıyaslama boşa stres yapma ben iki gün ne kadar üzüldüm çok şükür boşa çıktı bak artık hamileyiz diye sevinelim biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…