2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ay hiç bilmiyorum ki ben ona hiç gitmedim görüyorum ama çok güler yüzlü tatlı bi doktor. Ben Semih hocadan nasıl ayrılıcam bilmiyorum ayrılamam heralde zorla giderim gibi 😁 başkası çekmez benim nazımı😁
Sende ozguce gec ahahah
Evet cok guler yuzlu bende ınst gordum Bı kaç kısıde memnun cevremde gıdıp doğum yapan bakalım nasıp hemse tup bebek doktoru ne masıl olacagnı daha iyi bılır

Sende ozguce gec ahahah
Evet cok guler yuzlu bende ınst gordum Bı kaç kısıde memnun cevremde gıdıp doğum yapan bakalım nasıp hemse tup bebek doktoru ne masıl olacagnı daha iyi bılır
Semih hoca bakmam derse sırf geldikçe onu da görmek için gidebilirim evet😁

Bir sorum olacak; aramızda transferden önce histereskopi olup rahmini çizdiren var mı? Operasyon sonrası nasıl bir dönemden geçiliyor? Ağrı, iyileşme süreci vs. Ya da bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi lütfen 🙏🏼

Bir sorum olacak; aramızda transferden önce histereskopi olup rahmini çizdiren var mı? Operasyon sonrası nasıl bir dönemden geçiliyor? Ağrı, iyileşme süreci vs. Ya da bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi lütfen 🙏🏼
Ben varım ☺️ hiç ağrım olmadı süreç de çok iyi geçti gözlerimi açtığımda odamdaydım 🥰 ve faydası olduğunu düşünüyorum çünkü pozitif gördüm 🥳🥳

Ben varım 🌸 gözümü açtığımda çok hafif regl ağrısı gibi bir ağrım oldu. Zaten ağrı kesici yaptılar ve hemen geçti🥰 Basit bir işlem. Faydalı olduğunu düşünüyorum. Şükür ki bende pozitifim🌸

X