2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok şükür ikiye katladı canım kese randevusu verdiler artık kan verme dediler ama biz dayanamaz bebişi görene kadar veririz gibi artık tabloda koca göbekli olabiliriim inşallah
Canım randevunu ne zamana verdiler? Transferin ne zamandı? Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin ben de keseyi bekleyenlerdenim hafta hesaplama olayına sardım bu aralar

Canım randevunu ne zamana verdiler? Transferin ne zamandı? Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin ben de keseyi bekleyenlerdenim hafta hesaplama olayına sardım bu aralar
2 hafta sonraya verdiler bana biraz geç verdiler randevuyu çok stresli bi insanım keseyi gördük göremedik olmasın kese kalp atışı hep bir görelim dediler heralde 7 Mart'ta 5. Gün tek embriyo

Bugün işe başladım ilk kez oturmaktan bile belim öyle çok ağrıyor kii ölüyorum sanki çalışma saatimde 9 3 yani çok değil

Bugün işe başladım ilk kez oturmaktan bile belim öyle çok ağrıyor kii ölüyorum sanki çalışma saatimde 9 3 yani çok değil
Gebe misiniz önce ki mesajları okuyamadım ama benim de öyle dün 10. Gündü belimim ağrısı kuyruk sokumundan bacaklarıma inmişti artık hemşireler yine ilaçlardan ve gebeliğin ilk zamanları o yüzden dedi. Bolca dinlendim şimdi azaldı çok şükür

Evet canım dogru dıyosun gercekten benımde kafamı burası karıştırdı zaten hıcbılmıyordum degerlerın dusuk yuksek oldugunu 10 uzerı benım ıcın hamıleyım demek ahahaha.
Bende karşılastırma yaptım banada hemsıre herkesın bunyesı farklı dedı Coguk gebelıkde olablr onlar dedı
Evet bana tekrarla testı dedı 2 gun sonra Saglık ocagında veerırımm Doktor arayışındayım özguc hocaya gıdebılırım belkı bakarmı sence tup bebek Doktorundan tup bebek doğumm doktoruna transfer shshhs

Ay hiç bilmiyorum ki ben ona hiç gitmedim görüyorum ama çok güler yüzlü tatlı bi doktor. Ben Semih hocadan nasıl ayrılıcam bilmiyorum ayrılamam heralde zorla giderim gibi başkası çekmez benim nazımı

2 hafta sonraya verdiler bana biraz geç verdiler randevuyu çok stresli bi insanım keseyi gördük göremedik olmasın kese kalp atışı hep bir görelim dediler heralde 7 Mart'ta 5. Gün tek embriyo
Ay beklemek çok zor zaten ama aynı anda görmek de güzel çünkü kese görünce kalp atışı olacak mı heyecanı başlıyor bi rahatlayamıyor insan

Ay beklemek çok zor zaten ama aynı anda görmek de güzel çünkü kese görünce kalp atışı olacak mı heyecanı başlıyor bi rahatlayamıyor insan
Bence bizim artık ömür boyu hamilelik öncesi rahatlığımız olmayacak çünkü anne oluyoruz doğduktan sonra az da olsa hep bi endişeli oluruz gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…