2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

aaa çarşamba günü transfer olanlar sanırım 4 5 kişi oldukishal kusma tarzı bir şey yok ben de

Kızlar hayırlı akşamlar Allah hepimize pozitifi görmeyi nasip etsin inşallah
Kızlar ben pozitifi gördüm bugüne kadar öyle belirtilerim ağrılarım olmamıştı ama bugün 12. Gündeyim göğüslerimde ve özellikle kasıklarım da ağrılar olmaya başladı inşallah kötü bir şey yoktur sizde durumlar nasıl bu zamanda bu ağrılar normal mi?

Benim sifir aci var göguste. Henuz kan testi vermedim ama 7.ile 9.gun idrar testinde gordum
Genellikle çok acımazsa olumlu oluyor.sanki adettreki belirti gibi olmamalı göğüsler .benim 7 .denemem

Bu tabloya bakinca biraz moralim duzeldi. Sonucu belli olan 10 kisinin olumlu, 6 kisinin olumsuz. Belki olumsuz sonuc alanlarin hepsi yazmiyordur ama yari yariya bile olsa cok iyi bir oran internette gordugum ve doktorlarin soyledigi basari oranlari (en azindan benim yas grubumda) cok dusuk. Kendi tahlil gunume kadar her gun bakip sayacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…