2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde 2,3 saattir aniden kasığıma ani bir ağrı giriyor. Normal mi bu ? Pozitif gören arkadaşlarım

Liste kaçıncı sayfada

Merhaba,

Sıvı tam olarak nerede toplanmış? Onu anladınız mı tam olarak?
Şöyle anlatayım. Tranfer işlemi esnasında doktor gelmeden, hemşire jel döktüğü ultrasonu kasığımın yumurtalıklarımın üzerinde gezdiriyordu. Ben acıyo bastırmayın fazla ne olur dedim. Sol kasığıma dikkat kesildi su toplamış galiba dedi. Doktor da geldi transferi yaptı çıktı gitti hiç bişi de demedi bunla ilgili.

Sevgili Merry sonucun çok güzel öncelikle hayırlı olsun sağlıklı bir şekilde sonuna kadar devam etsin inşallah Bugün pozitif alanlardan biri de benim yazmıştım da gruba çok fazla şey yazıldığı için görememiş olabilirsin Bende isterim melekli hamişden

Sana cevap yazmıştım görmedin sanırım… belki faydasını görürsün.
Benimde 2,3 saattir aniden kasığıma ani bir ağrı giriyor. Normal mi bu ? Pozitif gören arkadaşlarım
Benim de oldu akşam yürürken bu duraksadım yani. Sen kaçıncı günündesin?

İnşallah değilimdir yaaa çok endişeliyim. Bide bu çıktı başıma. Yeme içmeme çok dikkat ediyorum artık ama çok su tüketmiyorum dikkat edicem buna. Daha fazla içmek için zorlayacağım kendimi. Benim toplanan yumurta sayısı 10.Çok da değil yani niye böyle oldum. Antibiyotik içmedim opudan sonra ondan mı oldu acaba. Eğer hamile kalırsam inşallah bu iş başımı ağrıtmaz ya.

İyi akşamlar kızlar ne olur beni bir tokatlayin ya kendime gelmem lazım şimdi anlatınca kizicaksiniz kızın da şu moralim düzelsin
Ne sabırsız insanım bu gün 3. Günüm 2 adet 5. Gün embriyosu koyuldu
Beynime merakima tüküreyim dün gece ve bu gece az önce erken gebelik testi yaptım tertemiz negatif şimdi beynimin yarısı daha erken abartma diyor diğer yarısı azicikta silikte olsa cikarmiydi acaba diyor
Agliycam yaaaaa

Her sayfayı takip ediyorum maşallah pozitiflerimiz çoğalmış
Meryyy06 çok sevindim canım gün içinde bana iyi gelen tek şey burda sizleri okumak ve Şubat transfer sayfasını da okuyorum benim beynim haddinden fazla çalışıyor durmuyor sürekli birşeyler üretiyor benide etkisi altına alıyor

Allah yardımcımız olsun her süreci başka stres

Ben suan sanki transfer olmamış gibiyim sadece fitilden kaynaklidir akıntı diye düşünüyorum benim transfer günü ve ertesi gün kasigima elektrik verilmiş gibi bir his vardi birde bel ağrısı şimdi hepsi uçtu gitti

Normal gün olsa aparatif yemek yapayım eşime ama ramazan olduğu için yemek yapmam gerekiyor malesef kocamın öyle bir yetenegi yok siz oruç tutuyor musunuz ben transfer günü ve ertesi gün döndüğüm için tutmadım 2 gündür tutuyorum

Canım bende ilk 4 gün hiçbirşey hissetmedim nr akıntı ne ağrı sızı hiçbirşey ömcelikle sakin ol

Opudan sonra antibiyotiği sen mi
İçmedim doktormu vermedi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…